Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość x.i.i.i.i.x.x.x.x.i.i.i.x..

czy jest tu gdzies MIKOJAN?!

Polecane posty

hah a no właśnie! dokuadnie to taki stan o którym piszesz. uświadomiłam sobie, że przecie właśnie takie uczucie zwiastuje dobry melansz :classic_cool: znowu mi pomogłeś 😭 jak Ci minął dzię? :) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słoń Morski[Johann]
Witam Korzystając z okazji bycia w szerszym gronie stałych bywalców tegoż topiku,pragnę serdecznie i uroczyście podziękować PśP.....za tę wczorajszą,wspaniałą i gorącą noc.Całuję Cię.👄 Mam też nadzieję,że jakoś to przeżyłaś kochanie:classic_cool:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a2s3d4f5g6h7
No jak to kto?????Jaracz Majeranku.Tylko On może mieć tak nasrane do garnka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzię minął całkiem w pytę nie licząc wstawania o 6 żeby zdążyć na wykład z systemów prawa bankowego :classic_cool: dopiero dzisiaj dowiedziałem się, że SKOK to Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa, a nie część nazwy banku :classic_cool::classic_cool: na szczęście odbiłem to sobie pizzą z da grasso i filmami :classic_cool: a poza tym szykuję na widełorozmowę z Dżoannełe :classic_cool: a u Ciebie jak? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatki na łące!
Hejka..mam pytanie.Czy był tu może ju ż Płetwal Błękitny z podziękowaniami dla PśP????:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hejka[cześć]
Nie,nie było jeszcze...zresztą PśP teraz potrzebuje spokoju.....niedawno zszywali jej tyłek:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też lepiej niż gorzej ja Ci poem :classic_cool: wyspałam się, byłam na zaqpach kosmetyczno-tekstylnych und zaliczyłam fastudzika :classic_cool: teraz leżakuję przy kompie, a za chwilę spiertalam się ogarniać bo czas nie kootacz, nie stoi :classic_cool: a vódka to zając i ucieknie :O:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
użyłem tego porównania gdy jeszcze nie widziałem Twojej fotki :D tamta raczej nie ma doopy ciasnej jak po praniu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to prawda, ale mój jeden cycek też nie jest wielkości mojej głowy :classic_cool: co więcej, nawet dwa nie są :classic_cool::D także tak :O mówimy proszę ja Ciebie o pięknej buziuni, a nie o tym co się dzieje poniżej szyi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dobijają do połowy? :D :classic_cool: no niech Ci będzie, że mówimy o twarzy wulgarnej loszki :classic_cool::classic_cool: wyświetleń jest w chooj, a komentarze nadal pojawiają się co parę sekund :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki, przekażę pozdrowienia :classic_cool: miłej zabawy und wypij nasze zdrowie :classic_cool:🖐️ my wypijemy Twoje przy najbliższej okazji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podjarany cygan
Pozdrawiame mameue :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alphons Stołeczny
jaracz majeranku [hahaha, ja jestę podobna do Kim Kardaszjan przecież] n n n n n Taaaa?To poka doope!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mma mia
jaracz majeranku ya yebie gangnam stajl ma 450 milionów wyświetleń wjechali na peunej koorwie ddd dd d d Zastanawiam się jak trzeba mieć nasrane do garnka żeby się tym ekscytować???:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mma mia
Tańczę Gangnam Style:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy nasza loffciająca siem
para nadal siem loffcia? bo cicho tu ostatnio i węszę same tragizmy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko jest w porządku i bardzo się loffciamy :classic_cool:😭 a w topiku jest cicho, bo komunikujeme się w inny sposób :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cziken dens
idziemy na zaplecze w rytmie gangnam stajla, gdzie czeka na mnie chętna boska Karolajna :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×