Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość naczymstoje

Umowa najmu a likwidacja stanowiska

Polecane posty

Gość naczymstoje

Za miesiąc konczy się umowa najmu lokalu w ktorym pracuję. Pracodawca nie chce mi udzielić informacji czy przedłuza umowę czy likwiduję stanowisko a co za tym idzie ja trace pracę. Zdaje mi się ze pracodawca dobrze wie czy umowa będzie przedłuzana czy nie. Czy ma prawo tak postępować i mnie zwodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trochę zamotałaś
A co z Twoją umową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naczymstoje
Do konca mojej umowy terminowej zostało poltora roku. Umowa najmu lokalu w ktorym pracuje konczy sie za miesiac. Pracodawca wspominał jakieś 2 miesiące temu ze mogą zamknąc punkt a mnie pewnie by zwolnini z tytułu likwidacji stanowiska. Gdy sie dopytuje co zamierza nie chce mi odpowiedzieć , twierdzi ze nie wie czy przedluzą umowe najmu tymsamym ja zostanę, czy zamkną punkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naczymstoje
Jesli ma zamiar zamknąc punkt chce wiedzieć w jaki sposob zostanie rozwiązana ze mną umowa i czy mam szukać nowej pracy czy nie. Ta w ktorej obecnie jestem nie jest zla i wiem ze ciezko mi będzie znalesc podobną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kodeks pracy sobie poczytaj i własną umowę czy masz w niej klauzulę zgodnie, z którą może ci wypowiedzieć umowę z 2tyg.wyprzedzeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×