Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Adrian78

Pytanie o rozwód

Polecane posty

Gość Adrian78

Jestem żonaty 10 lat i mam synów w wieku 9 i 5 lat.Jakieś pół roku temu poznałem kobietę kilka lat młodszą ode mnie.Na początku spotykaliśmy się na mieście a teraz regularnie uprawiamy sex.Ona wie o tym że jestem żonaty i dzieciaty,nie ukrywałem tego bo i tak by wyszło a nie lubię kłamać w żywe oczy w dodatku kogoś na kim mi zależy i kogo naprawdę pokochałem.Chciałbym się rozwieść z obecną żoną pokojowo,bez orzekania o winie ale żona się nie zgadza.Co robić? Czy druga strona musi się zgodzić na rozwód?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimowoooooo
Tak, bez zgody małżonka rozwodu bez orzekania o winie nie dostaniesz. Gdy nie masz zgody małżonka na rozwód- sąd oddala powództwo( sprawę przegrywasz, rozwodu brak) Wyjście- orzeknięcie rozwodu z winy żony( wojna w sądzie i pranie brudów małżeńskich). Jednak to Ty zdradziłeś żonę- Ty masz kochankę- Ty jesteś winny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaja se robisz?
Pisz pozew o rozwód z twojej winy. Zaproponuj w nim alimenty: - po 1000 zł na dziecko - 2000 zł na żonę Zmięknie i sie zgodzi. Na bank.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adrian78
Czy wystarczy jak powiem że robi mi awantury o byle głupotę i unika seksu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaja se robisz?
A czy sąd uzna że kochanka to "byle głupota"? A czy nie podzieli obaw małżonki że możesz jej jakiego trypla przynieść? Trza by spytać sądu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet jestes zdradzaczem
bedzie z twojej winy i dobrze, przynajmniej zachowaj sie honorowo jak zdradzasz szujo jedna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet jestes zdradzaczem
taaaaaaaaa a na zonie ci wczesniej nie zalezalo stad zrobiliscie sobie przypadkowo 2 dzieci:o nie mysl, ze sad jest glupio:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiem całkiem poważnie xxxx
Przeginasz. Nawet jesli to prawda, że żona robi Ci awantury "o byle co" (wg twojej subiektywnej oceny) i unika seksu to jak można ją obarczać wyłączną winą. Trzeba było najpierw się rozwieść z tych powodów a potem szukać nowej kobiety. Skoro masz kochabkę, regularnie zdradzasz żonę to jest twoja wina i niczyja więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiem całkiem poważnie xxxx
Jeszcze ci kochanka bokiem wyjdzie. Zobaczysz oszuście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też nie płacę
A po co ci rozwód? Udawaj dobrego męża, i częściej jeździj w delegację, a na pewno ona też sobie kogoś znajdzie, jak już nie znalazła skoro robi ci awantury i unika seksu! Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adrian78
I chyba na razie będę tak robił bo nie chce mi się użerać i latać po sądach.Awantury mi robi ale ja jestem za dobry,za spokojny,nie przeklinam i nie drę mordy na całe mieszkanie przy dzieciach jak ona. Ale prędzej czy później rozwód będzie jestem tego pewien to tylko kwestia czasu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosiasamosai52
Wiesz mimo że niektórzy mówią że o rodzinę trzeba za wszelką cenę walczyć ja tego do końca nie popieram, bo jeśli się kogoś nie kocha to ciężko to sobie na nowo wmówić. U mnie jest podobnie nie kocham męża, jest jedno dziecko, które za chwilę będzie dorosłe, aż strach mnie ogarnia na samą myśl że wyfrunie z gniazda na studia a ja zostanie z nim. W życiu trzeba zawsze podejmować decyzje, jedne dotyczą tylko i wyłącznie nas samych inne mimo wszystko zranią innych szkoda że niektórzy w tym naszym dziwnym kraju nie rozumieją, że miłość może się wypalić i czasem lepiej się rozstać a nie tylko obrzucają błotem. Facet jesteś pewnie w miarę młody walcz o szczęście twoja żona tak czy owak nie bedzie przy tobie szczęśliwa jeżeli ty jej nie kochasz ja kiedyś miałam za mało odwagi a dziś bardzo żałuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adrian78
Nie napisałem że jej nie kocham ale po awanturze nawet nie mam ochoty na seks (stres,zmęczenie pracą) choć to ona zazwyczaj inicjuje.Czuję że mój związek po prostu się wypalił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaja se robisz?
A odpowiedzialność i uczucia do dzieci też ci sie wypaliły? Tobie sie powinno wypalić - kutasa na czole. I obciąć grzywke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -Mężatka-
,,A odpowiedzialność i uczucia do dzieci też ci sie wypaliły?" Ja bym nie chciała, aby mąż był ze mną tylko z odpowiedzialności. Z dziećmi chyba rozwodu nie bierze. Co do winy- Sąd obarczy Ciebie, bo to ty zdradziłeś. Jesteś pewien, że po rozwodzie kochanka zostanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochanka Franka
Samosia,to Co. Napisalas to najprawdziwsza prawda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×