Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zawsze_wolność

Szukać nowych przygód czy zostać przy tym jednym?

Polecane posty

Gość zawsze_wolność
Tako rzecze Zaratustra- napaliłeś się :D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyrydyryy
facet ,który robi dziewczynie wymówki ,że ciągle jej się chce seksu ????? za moich czasów to było nie do pomyślenia :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bosa ale w ostrogach
Dziewczyno, po to ludzie ze sobą spotykają się, żeby się dobrze poznać zanim powiedzą sakramentalne ^^ TAK^^. Jeżeli teraz masz wątpliwości w tak poważnej sprawie jak zycie intymne, to nie łudz się, że po ślubie stanie się cud i wszystko będzie super, bo nie będzie. Różnica temperamentów to przyczyna wielu poważnych nieporozumień w małżeństwie, do rozwodu włącznie. Pamiętaj, że jeśli zdecydujesz się, na życie z tym partnerem, to będziesz nieszczęśliwa.Bo on nawet gdyby połykał całe opakowania niebieskich tabletek nie spełni Twoich oczekiwań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam ten sam problem, dla mnie sex to bardzo ważna częśc związku, a on jakoś tak bardzo nie pezywiązuje wagi ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec dlaczego jestes z kims dla kogo seks jest mniej wazny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo jak już to robi, to jest super, niezły jest odlot, choć nie ejst przy tym zbyt czuły czy namiętny, wydaję mi się ze to nie jest dla niego wyrazem ani bliskości ani namiętności:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
życie to sztuka wyboru... piekny cytat, ale aby tą sztuke uprawiać trzeba dokonywac tych wyborów a nie czekac jak sprawa rozwiąże sie sama ;) Życie czasem nabiera zaskakujacego obrotu kiedy podejmujemy odważne decyzjie. najgorszy jest marazm i bezruch :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie, mam takie motto, ale wybrać jest czasem ciężko, czasami wygodniej i mniej boleśnie jest czekać na dalsze rozwinięcie sprawy my od niedawna mieszkamy razem, choć on raczej nazwałabym ze pomieszkuje, jak sie juz na stałe wprowadzi to dopiero bedzie sprawdzian we wszystkich sferach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głowa do góry...
Autorko, nie martw się. Zaraz po ślubie przejdzie Ci. Zaczną się bóle głowy itp. itd. Wytrzymaj do ślubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×