Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maadasdds

Zazdroszcze wam kobiety w seksie...

Polecane posty

Gość maadasdds

zazdroszcze wam dziewuchy bo wy macie lepiej w seksie 1 mozecie ile razy chcecie 2 nie macie problemow ze wzwodem 3 z wiekiem macie coraz lepsza przyjemnosc i wieksza chcice 4 macie o wiele wiecej przyjemnosci z masturbacji 5 wymyslaja dla was wibratory i inne przyrzady 6 samo to ze krzyczycie co swiadczy ze macie lepiej bo facet nigdy nie ma tak dobrze zeby krzyczal 7 macie wiecej stref erogenncy 8 mozecie to robic z kobieta i z mezczyzna (dwoch facetow jest czyms mniej akceptowanym) 9 macie o wiele wrazliwsza lechtaczke i punkt g niz glowka penisa 10 wasz orgazm pochwowy ogarnia cale cialo moze trwac dluzej i wydziela sie wiecej hormonow szczescia 11 macie o wiele latwiej w znaklezieniu partnera do seksu 12 mozecie nawet miec kobiecy wytrysk dlatego wam zazdrosze z tym ze dla faceta najwieksza frajde sprawia doprowadzeniue kobiety do rozkoszy na skraj nieba podnosi to jego ego gorzej jak ma malego i nie moze doprowadzic dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kora82
No i co z tego. Umiem przezywac orgazm, ale na dzisiejsza chwile sex moglby dla mnie nie istniec. Mam zerowe potrzeby. Napisz to ze z zerowymi potrzebami sexulanymi jest o wiele wiecej kobiet niz mezczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzki przedmiot
Dlatego dziwię się jak można być oziębłą suką i nie kochać się przynajmniej 2 razy na dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzki przedmiot
Tu nie ma co zazdrościć, tylko dziwić się dlaczego nie wykorzystują tego?💤 Jakaś pandemia oziębicy chyba, bo co druga polka to królewna śnieżynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzki przedmiot
A jakby się tak wgłębić to co półtorej polki myślę, że można by nawet powiedzieć. Oziębica pospolita.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie brzmi
a ja żyję już 2 tyg bez seksu :( nie z wyboru a mąż wraca dopiero za tydzień :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ente
a ja miałam wczoraj taki seks... mmm :) kolejny dopiero jutro bo mój wyjechał :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mhm. Kobieta jest doskonala maszynerią zaprogramowana do czerpania maksymalnej przyjemności z seksu. Co z tego jak większość idiotów jedyne co potrafi zrobić z tą maszynerią to naciskać czerwony guziczek i próbować wetknac wtyczke w każde gniazdko jakie znajdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ze was nikt nie gwalci ... z drugiej strony jak macie ochote na seks to wystarczy tylko dac sie poderwac , nie musicie sie nic starac o to , zabiegac itd ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×