Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fiel

nie rozumiem jednego

Polecane posty

Dlaczego usuwacie moje tematy? O co Wam chodzi? Ani nie ublizylam, ani sie nie przemadrzalam (no moze troszke) I juz temat poszedl na dno. Jaki w tym Wasz cel? Przecie dzienki takim jak ja to forum zyje, utrzymuje sie. Gdyby nie ja to nie bylo by nikogo, zadnych widzow, czytelnikow- nikogo. Szarosc I marnosc. Ja tutej dajje najwiecej od siebie, zeby za jedyno darmochie was utrzymac. Pewnie I to zara zniknie. Czuje tu jakis spisek. Czy to doniu macza w tym palce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bondzcie takimi cicho ciemnymi tajniakami, ujawnijcie sie. Wyzywam Was na pojedynek. Nie macie wlasnego zdania, robicie to co inni Wam powiedza. Jeszcze do niedawna bylo wszystko ladnie pieknie, fajnie cacy sracy, a tera? Czy jjest ktos lepszy ode mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko nie myśl , że to ja
bo mnie też tu kasują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzwe, zescie jeszcze nie doszedli do mojego tematu skoro nie znik. Czekam na was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to sie mowi tylko winny sie tlumaczy, a wienc ktos tutej maczal w tym swoje brudne paluchi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobi dzien po twojich urodzinach skladalam ci zyczenia, ale zes nie odczytal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e tam , wcale nie
i zaraz powiesz ,że słodzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie doczytałem , ale dzięki
wiesz , że lubię Twój dowcip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie slodzisz nie slodzisz. Czy ja cie kiedykolwiek oskarzylam o. To?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeżeli mogą kogoś kasować
to mnie , bo jestem całkiem niepoważny i zaglądam tu też całkiem na niepowaznie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, jestes tu jedyny ktory jeszcze smoli nam cholewki, reszta poszla czytac o bogactwie jennifer, albo o paragonie w marynarce meza. Powoli zanikam. Ale skoro juz mam czytelnika to opowiem historie z moich wakacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhm tak np :
cyt : Kobi maczałeś w ty palce ? " ale nie gniewam się , bo trudno mnie rozgniewać :D:D I na Ciebie nie potrafię , taka jesteś sympatyczna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedz mi jak masz na imię
chciałbym tak do Ciebie mówic .Dobrze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie się podobały Twoje tematy. Ale napływało mnóstwo próśb o skasowanie. Co zrobisz, nic nie zrobisz. Taka praca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, jestes tu jedyny ktory jeszcze smoli nam cholewki, reszta poszla czytac o bogactwie jennifer, albo o paragonie w marynarce meza. Powoli zanikam. Ale skoro juz mam czytelnika to opowiem historie z moich wakacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogie powiedziec mojego imia, bo mie tutej rozpoznajo, a jeszcze nie nadszedl ten dzien aby sie ujawnic do konca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiikkkkkkk
Ubliżałaś nie raz, oszustko i to bardzo wulgarnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominatorze a co ty wlasnego zdania nie masz? Pozwalasz soba rzadzic jakims bezmozgim dzieciom, ktore likwiduja takich jak ja z zazdrosci, bo przeze mnie ich temmaty sa pomijane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hola hola kliku, bo zglosze Cie do prokuratury o domowienia. Niby kedy ublizalam? Jak mowilam do grubych, ze sa grube? Ze niby mowienie prawdy to je bluzg? Albo, ze pewno niemkie nazwalam zona hitlera? Phi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzi o to, ze ja mam bloga, ale nikt go nie odwiedza. Zapraszam 3fiel5.bloog.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nie wiem już co robić, ostatnio zapytałam go w prost czy to prawda, że mnie nie zdradza i bydlak w żywe oczy raczył skłamać, że zdradza."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okiej, to cudowne. Licze ze napiszesz mi jjakiegos kometarza, ze mie lubisz itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czego nie rozumisz dominatorze, to ci zara wytlumacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W moim fachu nie przystoi spoufalanie się z internautami. Więc komentarza nie będzie. Za to zagłosowałem w sondzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość astolatkamamamam
Fiel ,ale Ty mnie też olałaś:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominator, mozemy sie zaprzyjaznic, bo ja tez bede startowac na wyzsze stanowisko tutej, tzn. Chce zostac moderatorem. Ps. Skoro juz sie tak dobrze znamy to moze ulatwisz mi droge?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem wszystko. Nie wiedziałem że masz męża. U nas na kafeteria.pl jest Demorator z nocnej zmiany na wydaniu. Myślałem że może Ty... ale, ech... bez sensu wszystko. Nie cierpię swojej roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×