Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość aurattia

Sprzatanie- syzyfowa praca

Polecane posty

Też nie przepadam za sprzątaniem, bo faktycznie jest to taka syzyfowa robota. Dlatego ułatwiam to sobie jak tylko mogę ale nie zatrudniam żadnej firmy. Niedawno kupiłam sobie myjkę parową ariete i już wiem, że zakup był bardzo udany. Świetne urządzonko, które pomaga mi zaoszczędzić wiele czasu, a do tego sprząta znacznie lepiej niż ja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To kiedyś dla mnie też była syzyfowa praca… Ale potem znalazłam środki czystości takiej jaki Indavox Home. To są profesjonalne preparaty, więc dadzą radę nawet na najgorszy tłuszcz, na brud, czarne fugi i wszystko inne. Także zacieki na prysznicu puszczają momentalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy kupilismy zmywarke i roombe to roboty jest o wiele mniej 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My wyrobiliśmy sobie po prostu rutyne sprzątania wszystkiego na bieżąco zamiast piętrzenia np. papierków i brudnych naczyń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co tydzień mam sprzątanie ogólne domu. Wiesz kurze, przemycie okien, no jakieś takie typowe ogarniecie domu. Codziennie to tylko odpalam irobota i mi odkurza chałupe, a ja w tym czasie się zajmuje wynoszeniem śmieci lub pracą. Jak sobie ogarniesz taki harmonogram to się idzie naprawde przyzwyczaić i nawet jest przyjemnie. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprzątanie to temat rzeka. Lubię porządek, ale z dwójką dzieci i kotem jest to dość trudne 😉 Dlatego żeby nie latać cały czas ze ścierką podchodzę do tego trochę z przymrużeniem oka. Nauczyłam córki, żeby same sprzątały swoje pokoje (mają 7 i 5 lat) Mąż myje lustra, okna i wynosi śmieci , zmywarka zajmuje się naczyniami, irobot roomba combo odkurza i myje podłogę, a mi zostaje reszta 😉 Jak puszczę sobie dobrą muzykę to 3-4 godzinki 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na bieząco tylko śmieci i naczynia, reszte raz tygodniowo w weekend. No i odkurzanie dwa razy tygodniowo bo soerść psa robi swoje 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×