Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Helio33

Gdzie kupić biżuterię retro?

Polecane posty

Gość Helio33

Moja kuzynka ma niedługo urodziny, z tej okazji chciałam z rodziną kupić jej coś z biżuterii, jakiś pierścionek na przykład. Problem w tym, że ona gustuje w biżuterii z historią, w stylu retro. Byłam dzisiaj u jubilera i miał bardzo ładny pierścionek z początku XX wieku ale za 10 tys. zł... Czy taka biżuteria naprawdę aż tyle kosztuje? gdzie można coś taniej kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewi89
Biżuteria to doskonały prezent.I rzeczywiście biżuteria jest bardzo droga.Ale oczywiście istnieją sklepy tańsze, w których kupisz ładnie wyglądającą biżuterię.U mnie np. w miasteczku taki sklep się znajduje.Ale może przejrzysz Internet?,powinnaś wyszukać jakieś sklepy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewfewfsefsw3f
wpisz sobie retro na angielskim, amerykańskim ebayu, znajdziesz tam tego mnóstwo mąż mi kupuje biżu za granica, bo większy wybor poza tym lepsze ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciemnookablondynka
No ja nie pomogę, ale chętnie się dowiem bo znam kogoś kto gustuje w takiej biżuterii i właśnie też ma problem ze znalezieniem odpowiedniego sklepu. Tego typu biżuteria to biżuteria z górnej półki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biżuteria antyczna jest droga, bo jak to sama napisałaś, wpisaną ma w siebie jakąś historię. 10 tys. to dość sporo, w internecie z pewnością znajdziesz jakieś tańsze okazy, np. taki pierścionek z połowy XX w. http://jubiler24h.eu/aukcja,4000.html Jak sie złożycie, to nie wyniesie Was wcale tak drogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helio33
dzięki klepaczka5 za namiar, faktycznie można na tej stronie taniej coś znaleźć, 10 tys. to dla nas za dużo, może tam uda nam się coś wylicytować taniej a bardziej wartościowego jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rikka222
Helio33, jeśli Was nie stać mimo wszystko to spróbujcie wziąć udział w konkursie, niedługo będzie na funpage jubilera24h, tutaj https://www.facebook.com/pages/Jubiler24hPL/262797197134514 któryś z pierścionków będzie do wygrania :) ja ostatnio kupiłam śliczną broszkę za trochę ponad 2 tys zł, a jubiler wycenił mi ją na ponad 5 tys, czyli się opłaca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rikka222
wiecie może Ile pereł użyto do przyozdobienia sukni ślubnej Grace Kelly? a) Dziesięć tysięcy . b) Dwadzieścia. c) Tylko dwie, ale okazałe. d) Tysiąc. to pytanie konkursowe właśnie, nie chce dać plamy, a nie jestem pewna, pomóżcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karalla
Duży wybór pięknej biżuterii mają na artillo.pl. Nie tylko retro ale i w wielu innych stylach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoneczka202
Jak komuś się przyda to ja dostałam od siostry na urodziny przecudny wisior. Kolczyki są ze sklepu http://ankabizuteria.pl/pl/ Myślałam, że dużo za nie zapłaciła , ale okazało się że cena była przystępna ;D Jakoś super, a nie jakiś tam chiński wyrób. No i retro to styl który lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Styl retro też faktycznie jest w sklepie "AnKa Biżuteria", ale mają też tam kolekcje innych stylów - w szczególności Klasyczną biżuterię i Glamour Aneta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ynarka
W sklepie jubilea.pl jest dużo oryginalnej i pięknej biżuterii z kamieni szlachetnych i półszlachetnych, na pewno znajdziesz tam coś w stylu retro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Selena_G
Sztuczną i prawdziwą biżuterię w fajnych cenach mają na stronie www.crazydiamond.pl . Sprawdzony sklep, już wielokrotnie tutaj kupowałam i zawsze paczka była dostarczana praktycznie z dnia na dzień. A sama biżuterią – perełki ;->>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anita_kwiecien
Do tej pory to raz kupowałam biżuterię online, ale chyba będę zamawiać częściej – wygodne to jest. Akurat kupowałam kolczyki ze złota z brylantami ze stronki www.markobizuteria.pl . Firma nie jest jakąś tam internetową, tylko ma też swoją siedzibę normalnie stacjonarnie w Białymstoku, także są pewni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Galeria Pomysłu http://galeriapomyslu.pl/ - chyba najlepszy sklep z biżuteria srebrna w stylu retro i nie tylko. Oryginalne i niepowtarzalne wzory. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z retro dodatków to można zajrzeć np. born86.pl sprzedają fajne okulary, które dopełnią stylizacji, co do biżuterii to zastanawiam się czy sama nie zacząć sobie robić, co myślicie? ktoś ma doświadczenie w tym temacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vin_
Dużo ciekawych przedmiotów na których wykonują grawer mają na portalu czwartylistek.pl. Kupowałem tutaj kilka tygodni temu biżuterię z grawerowaniem. Chodziło o takie zawieszki na łańcuszek. Jest to jakaś odmiana – kupić wisiorek z grawerem, a bez, mojej żonie się te serduszka z motto, które kupiłem spodobały, więc chyba dobra rekomendacja ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śliczną gustowną bizuterie mozna kupić w sklepie ineternetowym srebropol.pl Mają tam znakomite ceny a produkty pierwsza klasa. Moja znajoma robi tam cały czas zakupy i jest bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biżuteria na prezent jest dosyć fajnym pomysłem. Na allinside.pl znajdziesz taką biżuterię jakiej szukasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja też znam allinside i widziałam tam fajną biżuterię. Mam parę ciuchów stamtąd i są bardzo wporzo, więc pewnie biżuteria tez jest ok. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×