Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

piotrek..

zdradzila mnie kobieta..pomocy?

Polecane posty

Mam 32l ona 31. Mieszkamy razem u mnie w domu.Pewnego wieczoru wypilismy troszke alkoholu ja wyszedlem do kolezki na godzine .Ona zostala w domu za pare minut telefon ze jedzie z siostra na zakupy powiedzialem ok .Za pare minut ponownie telefon, ze nie ma kluczy od domu ze ja mam w kieszeni, ze ona juz wyszla i ze dom jest otwarty .To ja jak najszybciej podjechalem do domu zeby dom nie był otwarty .Wrocila po godzinie nie zrobila zadnych zakupów powiedziala ze byla sie przejsc, a ze była pod wplywem alko zapomniala ze wczesniej mi powiedziała ze jedzie na zakupy .W telefonie nie miala zadnych polaczen sprawdzilem w internecie on line polaczenia wykazalo ze dzwonil do niej .I tak od nitki do kłębka przyznala sie ze pojechala do lasu ze zrobila mu loda i uprawiala seks z malolatem ktory ma 21 lat .Opowiadala mi delikatnie ze przed naszym zwiazkiem uprawial z nim seks kolega to byl z pracy .Musze ja chyba spakowac i w samotnosci wszystko przemyslec .Co o tym sadzicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 100%woman
ale co to znaczy ze w internecie on line sprawdziles polaczenia ? wtf?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego moje hasło do orange.pl jest ściśle chronione. :classic_cool: Ale z tego co mi się kojarzy to w necie nie sprawdzisz przychodzących, a jedynie wychodzące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poli ana
"Dlatego moje hasło do orange.pl jest ściśle chronione." w sensie, ze tez robisz takie akcje i nie chcesz, zeby cie maz nakryl? :D ja tam sie swoich polaczen nie wstydze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poli ana
i zadnych takich hasel nie posiadam procz kodu na kom, ale to ze wzgledu na ewentualnych zlodziei a nie mojego faceta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poli ana
poza tym myslimy,ze to prowo z kilku wzgledow historia sie nie trzyma kupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doświadczony przez życie
jakby nie była, to byś nie pytał, czy masz ją spakować, tylko wszystkie jej fatałaszki wypierpapierzył przez okno. I ona na pewno nie byłaby w stanie tak spokojnie opowiedzieć gdzie i z kim to zrobiła, bo morda by ją już bolała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poli ana
po 1 nie wierze, ze przyznalaby ci sie do seksu oralnego z czystej uczciwosci, nie po tym jak sie wymknela za twoimi plecami nie ten typ, ktoremu sie nagle zbiera na calkowita uczciwosc po 2. "Opowiadala mi delikatnie ze przed naszym zwiazkiem uprawial z nim seks kolega to byl z pracy ." ??i co to znaczy, ze opowiadala ci delikatnie?:D niezwykle taktowna ta twoja kobieta :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bosa ale w ostrogach
Nie ma co lamentować nad juz rozlanym ^^ mlekiem ^^. Kobieta ewidentnie lubi sex, i nie ma zamiaru być Ci wierna. Z taką osoba możesz mieć ^^ bardzo ciekawe^^ życie. Będzie się z bzzzykać z każdym i w każdych okolicznosciach przyrody. Jeżeli lubisz być zdradzany, to masz to co lubisz. Jeżeli jednak czujesz się z tym podle, to napluj jej w twarz i powiedz : Ty ........... sp..........j z mojego życia, raz na zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bosa ale w ostrogach
Auuuu, dlaczego tak jest, że jak wypowiem się na jakikolwiek temat, to dyskusja się urywa ? Fatum jakieś cy co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filus2121
piotrek a jak sprawdziles te polaczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawskiiii
w jakiej sieci można tak zrobić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W kazdej tylko trzeba miec jej telefon na minute. bo przychodzi przy rejestraci kod na telefon ktory trzeba wpisac na stronie operatora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×