Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nieszczesliwy:(

Nieszczęśliwie zakochany w kobiecie z dzieckiem

Polecane posty

Gość Nieszczesliwy:(

zakochałem się w kobiecie która ma dziecko z poprzedniego związku było miło fajnie pomogłem jej wyjść z doła i nagle wrócił ojciec dziecka który zostawił ją w 6 miesiacu ciazy i postanowiła do niego wrócic czuje sie paskudnie... jeszcze jej teraz wmówił że jednak jej wteyd nie zdradził sobie przypomniał po 2latach .... ehhh jestem bardzo nieszczesliwy i jak sobie dalej radzić i co dalej robic żeby wrociła. nie przeszkadzało mi to ze ma dziecko bo mozna je równie pokochać. chyba zbyt uczuciowy jetsem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę że tylko czas w tym przypadku może zadziałać na Twoją korzyść. Dranie się nie zmieniają, zapewne sytuacja za jakiś czas się powtórzy i Twoja kobieta wróci do Ciebie. Pytanie tylko czy będziesz w stanie jej wybaczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieszczesliwy:(
wiesz ona uwaza ze sie zmienił pytałem co u niej a ona ze chce ze mna zerwać kontakt bo teraz jest u niej w miare...i nie chce sobie mącić w głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Foska
Jesteś wartościowym człowiekiem. Kobieta postąpiła paskudnie jednak myślę,że będzie bardzo tego żałowała.Fakt,że facet zostawił ją w momencie kiedy ona go najbardziej potrzebowała może wzbudzać podejrzenie,że jest niedojrzałym facetem i jestem przekonana,że za jakiś czas będzie jej wypominał Ciebie-nie poradzi sobie z tym i być może znowu ją zostawi. Tobie jednak życzę aby się jak najszybciej "wyleczył" z tej miłości-być może tak musiało być. Może czeka Ciebie wielka miłość oparta na wzajemnym goracym uczuciu. Pewnie za jakiś czas będziesz się z tego śmiał. Tym czasem nie zamykaj się w 4 ścianach-wyjdź do ludzi i postaraj się nie myslec o tym co było a o tym co może jeszcze być. Pamiętaj-miłość jak sraczka kiedys przejdzie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamij się swoim życiem przez chwilę, wyjdź ze znajomymi... Cisza ze strony faceta działa jak czerwona płachta na byka:) odezwie się do Ciebie prędzej czy później. Tylko szkoda dziecka, bo rozumiem że miałeś z nim super kontakt a teraz ktoś inny jest na Twoim miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieszczesliwy:(
to nie jest tak że sie zamykam przed ludźmi i takie tam. Ja żyje normalnie usmiecham sie zartuje zachowuje sie normalnie tylko tak od środka to boli i to jest najgorsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkhjkhkjn
jak widac to bylo zwykle szmacisko i wrocilo do bydlaka ktory z niej zakpil. Jak widac laska sie nie szanuje, jest glupia. zrobila ci przysluge ze cie zostawila, najwyrazniej sa siebie warci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieszczesliwy:(
dziewczyna nie jest zła tylko jest zagubiona proponowałem jej spotkanie ostatnio to tak sie boi tego spotkania ze szok tłumaczac mi że nie chce sobie w głowie mieszać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głos rozsądku...
Nie , nie jest zagubiona. Jest cwaniarą. Moja rada -czas ( u facetów najczęściej krótki ) gdy klapki z oczu opadna spojrzysz na sprawę obiektywnie . Jakby kochała nie robilaby takich numerów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieszczesliwy:(
tylko nie wiem po co się ona sama odezwie albo coś w tym stylu napisze "hej co tam u ciebie" a potem sie znowu robi chłodna i bluzgam ją i jade po jej chłopaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zagubienie nie ma tu nic do rzeczy- jest zwyczajnie cwana. Próbuje zostawić po sobie dobre wrażenie- zagubienia, kruchości, delikatności. A zwyczajnie wróciła do byłego gacha jak tylko pojawił się na horyzoncie, a Ciebie zwyczajnie olała. Nie rób z siebie na siłę pocieszyciela, opiekuna i wybawcy- bo ona tego wybawienia wcale nie chce. Ktoś wyżej dobrze napisał- spadną Ci klapki z oczu- sam inaczej na to spojrzysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieszczesliwy:(
może i macie racje tylko uczucia są silniejsze niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieszczesliwy:(
albo przypadkowo specjalnie do niej napisałem myląc esa że niby do innej kobiety to potem dostaje esa z zazdrością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głos rozsądku ...
Jeszcze nie raz do niej napiszesz bo póki co ma Cie emocjonalnie w garści a któż z nas nie lubi mieć wzychajacych adoratorow na sznurku .az przyjdzie dzien w którym ta osoba przestanie mieć dla Ciebie znaczenie . Tymczasem daj sobie prawo do tych SMS do niej - to normalny proces.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JajaJakWydmuszki
I czego to mi posty kasuje? NO CZEGTO?? Toż to normalna rzecz - jeden ma większego siusiaka, drugi ma mniejszego. Nieszczesliwy ma nieszczesliwie... mniejszego. I trudno - już nie urośnie. A że kobitka lubi większego - to tyż normalna rzecz. I wybrała tego co wrócił. A TA MI TU POSTY KASOWAĆ BEDZIE!! A kto nieszczesliwemu prawde powie jak nie ja? Niech pomarszczy freda czas jakiś i poszuka takiej co woli mniejszego. Ot i cała filozofia :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieszcześliwy:(
słuchaj nie twoja sprawa i won z stąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzum
Zachowanie świńskie z jej strony. Nie ma co za nią tęsknić. Jak dostanie,a dostanie,kopa od gacha,to znajdzie drogę do Ciebie. Moja rada- kopnij ją wtedy równie mocno w zad. Niech wie,że za gnojstwo się płaci. A Ty na pewno do jej przyjścia ochłoniesz. 3maj się. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JajaJakWydmuszki
Sprawa nie moja - bo i siusiak nie mój. Ja z tych większych ;) A jak prawdy nie lubisz to po co pytania na forum publicznym zadajesz? Ośmieszasz sie pochlipując za tą swoją "panną" - chłe..., chłe.. panną :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jaja...
panieneczką dziewiczką z dzieckiem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie tam duperele nic więcej
Myślę, że źle dziewczynę osądzacie. Czy się komu podoba czy nie matka zawsze w pierwszej kolejności będzie się starała stworzyć swemu dziecku dom z jego ojcem. Tak przeciętne kobiety są skonstruowane. I nie ma znaczenia, że tenże tatuś dzieciątka wcześniej okazał się draniem. Wiele kobiet traci czas i marnuje sobie życie z łobuzami właśnie z powodu dzieci.... A Ty facet znajdź sobie bezdzietną pannę i z nią zakładaj rodzinę bo tak jest prościej i łatwiej, po co sobie życie komplikować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gobnvjji
nigdy nie bierzcie suk z dzieciakami.na raz ok,nic więcej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też nie płacę
Jak można wiązać się z kobietą która ma dziecko. Zawsze istnieje możliwość że kobieta wróci do faceta z którym ma to dziecko. Szukaj kobiety bez dziecka-to taka dobra rada od nas facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawdź to
nikt by tej laluni źle nie osądzał gdyby nie to że ona nie odpuszcza nieszczęśliwemu- chce, żeby wciąż lizał ja po dupie mimo że "buduje " przyszłosc z ojcem dziecka. Ona go wciąż trzyma na sznurku. Od- taka dupeczka z niej miła jest co chwię nie może byc sama z dzieckiem- jak małpa -nie puści gałęzi dopóki nie złapie drugiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zZ Zniecierpliwiony
Ona po prostu chce mieć drugiego na zapas. Tak na wszelki wypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość król julian....
pierwsza zasada : ŻADNYCH BAB Z DZIECIORAMI !!!!! TO JEST PRZEKLEŃSTWO I NIESZCZĘŚCIE !!! druga zasada : PATRZ PIERWSZA ZASADA !!!!!!!!!! przerabiałem ten temat,baba z dzieciorem,nie powiem fajna laska z niej była,seksik pierwsza klasa,fakt trochę jej nadzieji zrobiłem na stały związek i może by się nam nawet udało,ale było ALE W postaci małego rozkrzyczanego 3 letniego bachorka ,ona nie miała go z kim zostawić jak chcieliśmy gdzieś wyjść więc braliśmy to ze sobą, qrwa co ja przeżyłem,jakieś smarki,krzyki a raz to se nawet rzygnął :D ,dobrze że poza moim ukochanym autem. W końcu się wkurwiłem , powiedziałem dość . Teraz jak poznaje nową kobietę,to pytam bez ogródek : dzieci są ? jak twierdząca odpwiedź to NARA ,a jak przecząca to się przedstawiam : Patryk jestem ....:) i można zaczynać znajomość. TAKŻE CHŁOPIE NIE MARUDŹ BO DOBRZE SIĘ STAŁO !!! PRĘDZEJ CZY PÓŹNIEJ MIAŁBYŚ DOŚĆ !!! SZUKAJ WOLNEJ BEZDZIETNEJ I NIE UPRZYKRZAJ SOBIE ŻYCIA OBCYM BACHOREM !!! Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JajaZKapustą
No i jeszcze jadna sprawa: NIE WOLNO RUSZAĆ RUSZANYCH. Jak nie jest dziewicą - wysyłasz ją na najbliższe drzewo celem policzenia szyszek. Jasne?? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jaja...
być może tak właśnie wygineły mamuty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JajaZKapustą
I jedna zagadka prehistorii rozwiązana: Mamuty wyginęły bo mamucice zaczęły się łajdaczyć. Ma ktoś pomysł na wyginięcie dinozaurów? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jaja...
być może dinozaury wyginęły bo pozostawiały dinozaurzyce po odebraniu im dziewictwa i w krótkim czasie populacja dinozaurzyc- dziewic zaczęła się gwałtownie kurczyc?;-) Dobrze, że choc bociany nie maja tego problemu. A podobno delfiny to geje. Jak one trwają? to zagadka wszechświata:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JajaZKapustą
Znaczy że LUDZKOŚĆ NIE ZGINIE - od meteoru, ani wybuchu wulkanów. Część wyginie przez łajdactwo samic... "A podobno delfiny to geje." ...a część sie przystosuje i przetrwa :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×