Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość jacek_placek_gacek

Rozterki nt. kariery - lepsza praca/osiagniecia

Polecane posty

Gość jacek_placek_gacek

Witam Pisze na tym forum troche aby sie podzielic z Wami wlasnymi rozterkami. Otóz mam prawie 30 lat i w zasadzie nic szczegolnego w zyciu nie osiagnalem. Skonczylem studia informatyczne, ale tylko chwile pracowalem w zawodzie. Potem szwedalem sie za granica (skusily mnie zarobki) i wykonywalem rozne prace. Jak wybuchl kryzys to wrocilem do kraju i znalazlem prace ale oczywiscie nie w zawodzie. Zajalem sie handlem/marketingiem (taka robote znalazlem). W pracy troche wykorzystuje zainteresowania/umiejetnosci ze studiow - zajmuje sie grafika 3d po czesci oprocz innych obowiazkow. Mam takie rozterki ze troche spier...em swoja kariere. Mimo iz nie zarabiam zle to jednak praca nie daje mi jakiejs duzej satysfakcji. Poza tym gdydy nie moje zainteresowania i wlasna inicjatywa to praca bylaby cholernie nudna. Nie dorobilem sie mieszkania. Marzy mi sie maly domek poza miastem - byc moze jak podlapie lepsza robote to zaczene sie budowac. Dodatkowo moja praca stwarza mi mozliwosc kontaktu z wieloma znanymi firmami - tak wiec, mysle ostro o rozkreceniu wlasnego biznesu, na razie dodatkowo...No ale to i tak wszystko nie daje mi zadowolania/satysfakcji, etc. Moze zmiana pracy by mi pomogla, zmiana otoczenia, etc. Nie wiem czego, ale ja jak pracuje w jednym miejscu zbyt dlugo to po prostu sie nudze, przychodzi znuzenie i taka obojetność. Na prace w zawodzie raczej nie licze (informatyka), bo wypadlem z obiegu, pomimo tego ze umysl mam scisly. Ale mam inne umiejetnosc - np. spawam. Ostatnio nawet wchlaniam wszystka wiedze o spawania, a jak mam tylko czas to w garazu spawam rozne ciekawe konstrukcji. Nie wiem, moze podejme prace dodatkowa jako spawacz - dobrze placa pono... Mniejsza z tym, mam po prostu takie chwile zalamki, ze malo osiagnalem w zyciu, ze powinienem lepiej pokierowac swoja kariera itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×