Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Beata 25a

jestem kochanka?

Polecane posty

Poznalam faceta zostalismy para.o tym ze ma zone dowiedzialam sie po 3 miesiacach po tym jak pojechal na swieta i ona przejela jego tel.potem wrocil i wybaczylam mu to niedomowienie.tak naprawde juz duzo wczesniej byli tylko zwiazkiem na papierze.minely 2 lata mamy dziecko.ona tez ma druga rodzine i dziecko starsze od naszego mimo to ciagle upszyksza nam zycie i stara sie sklocic nas.on nie moze zerwac z nia kontaktu bo maja corke-to byla nastoletnia ciaza.co robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawdź to
Łatwo to sprawdzić- zapytaj w banku, czy udzielą wam razem kredytu na dom:-) Jak nie dadzą bo facet zonaty- znaczy- jesteś kochanką:-) to chyba twój facet powinien cokolwiek zrobić. Aleś dupka wybrała na życie- gratulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zinnka
"...i wybaczylam mu to niedomowienie...." O rany...niedowmienie???? facet cie ewidentnie oklamal. To przeciez cholerny oszust! A ty nie tylko nie pogonilas drania, ale jeszcze zaszlas z nim w ciaze...normalnie szok. On ma i bedzie mial kontakt z tamta rodzina. Bo ojcem pierwszego dziecka bedzie zawsze. Wiec nie narzekaj, bo sama sie zdecydowalas na takie zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem.. ok.. kobieta zakochuje się w facecie.. myśląc, że jest wolny, a gdy się dowiaduje, że tylko zapomniał wspomnieć o żonie.. wybacza.. Pomyśl, że kiedyś zapomni innej wspomnieć o Tobie.. i co.. Jak można o żonie zapomnieć? Ewidentne oszustwo. Jest warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem.. ok.. kobieta zakochuje się w facecie.. myśląc, że jest wolny, a gdy się dowiaduje, że tylko zapomniał wspomnieć o żonie.. wybacza.. Pomyśl, że kiedyś zapomni innej wspomnieć o Tobie.. i co.. Jak można o żonie zapomnieć? Ewidentne oszustwo. Jest warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowa dama kier
oni tak zawsze zapominają o zonach i poprzednim życiu jak dostaną nowy sex i drugiej baby to ten sex działa tak że nagle zaniki pamięci mają i skleroze po prostu padłaś ofiarą oszusta, manipulanta, kretacza co sie wyparł własnej żony że niby tylko ich małżeństwo na papierze:) ha ha moj były mąz tez kłamał kochanke ze nasze małzeństwo tylko jest na papierze i że niby nie sypiamy ze sobą od dawna, a byliśmy normalnym małżeństwem, nie wiedziałam o kochance i mieliśmy normalnie sex byłam zaskoczona gdy dowiedziałam sie że on ma kogos ale teraz ciesz e sie ze nie jestem z nim bo uwolniłam sie od kłamcy a on ma bardzo wyrachowaną i pazerną na pieniądze leniwą żone, która nie pracuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie tam duperele nic więcej
ślub z inną kobietą to niedomówienie????? ja pierdolę aleś ty beznadziejna.....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chyba zartujesz
O to kobiety są. Kwintesencja kobiecego rozumowania. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjAAAksa
mój mąż zostawił mnie dla kochanki. Jest jego żoną. Mają dzieci. Sęk w tym, że nic się nie zmieniło. Ostatnio jego "przyjaciel" przysłał mi filmik z nim i pewną Panią w roli głównej i napisał, że przeprasza. Nie warto. Daj sobie spokój. Jej bardzo współczuję. Mają dwoje dzieci. Ona się nimi zajmuje, a on szaleje z nową Panią i z tego, co jego kolega napisał spodziewa się dziecka z inną. Poszukaj wolnego. Nie warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×