Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość takatamsobieja

Szukam dobrego przepisu na jakieś pierogi

Polecane posty

Gość takatamsobieja

U mnie w domu robi sie tylko pierogi z grzybami,kapustą i grzybami oraz z mięsem,czasem z serem na słodko. Chciałabym zrobic coś innego, np widziałam kiedys w gazecie przepis na pierogi z ziemniakami, twarogiem i dodatkiem mięty. Słyszałam też o farszu z pasztetu, grochu czy kaszy.Chodzi mi o wypróbowane przepisy, bo pierwszy raz będę robić pierogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można też ze szpinakiem i serem pleśniowym- polecam. W sezonie najprostsze co może być to pierogi z owocami: wiśnie, jagody, maliny, do polania sos na słodko ze śmietany, cukru, wanilii, cynamonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyszny jest farsz z kaszy
gryczanej, cebuli i pieczarek, można dodać jeszcze twarogu lub fety z fetą i szpinakiem + cebulka i czosnek ruskie nad morzem jadłam pierogi rybne, nigdy nie robiłam, ale ten przepis wygląda apetycznie http://www.wielkiezarcie.com/recipe55055.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takatamsobieja
Ze szpinaku i sera pleśniowego brzmi zachęcajaco. Szukam przepisu raczej na słono, na słodko nikt u mnie nie przepada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agulinaminanina
farsz: pieczraki usmazone zpiepzrem papryka chili lub slodka i ser zolty podpieczony na patelni potarty ciasto jak na pierogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agulinaminanina
caluna pyszne sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruskie ! - podsmazona cebulka, ziemniaki ugotowane i przepuszczone przez praske, twarog przepuszczony przez praske, sol, pieprz ze szpinakiem i feta ze szpinakiem i lazurem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agulinaminanina
podczas pielgrzymki w połowie drogi mówię: "pierdole, nie chce mi sie iść dalej" i zawracam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takatamsobieja
A podzieli się ktoś swoim przepisem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×