Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość (:

podajcie przepisy na danie z kabczka

Polecane posty

robiłam ostatnio zupę krem z kabaczka z miętą, do tego grzanki-niebo w gębie:-) przepis znalazłam gdzieś w necie, już nawet nie pamiętam gdzie, a robiłam wszystko na oko zeszkliłam cebulę z ząbkiem czosnku+sól, na to wrzuciłam kilka pokrojonych w kostkę ziemniaków, dodałam kilka pokrojonych w kostkę (wraz ze skórką)kabaczków, całość chwilę poddusiłam, przełożyłam do garnka, zalałam wywarem drobiowym, pod koniec gotowania dodałam posiekaną miętę , zabieliłam kilkoma łyżkami śmietany,doprawiłam solą i pieprzem, całość na gorąco potraktowałam blenderem, do tego zrobiłam małe grzanki czosnkowe zupa bardzo lekka i orzeźwiająca podawałam w pucharach lodowych przyozdobionych świeżą miętą :-) fajny efekt wizualny-polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fluffy duffy
placki z kabaczka scierasz kabaczka (obranego i pozbawionego pestek ze srodka) na tarce na oczkach, solisz i czekasz az pusci sok odsaczasz dodajesz jajko cebule lub szczypiorek bułke tarta mąke sol,pieprz i inne przyprawy na goracy olej smazyc jak placki ziemniaczane-----pychaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dangol2
ja ostanio robiłam coś a'la kotlety panierowane z kabaczka , a dzis frytki z kabaczka , na weekend planuję zrobić leczo z dodatkiem kabaczka zerknij na mojego bloga , tam są wyżej wymienione przepisy http://piekielnakuchniaizabelli.blogspot.com/ jeśli lubisz mozna go zamarynować jak korniszony , albo dodać do jakiś sałatek na zimę , albo zmiksowaćgotowanego z bulionem i miec zupę krem z kabaczka , naprawdę coś można z niego pokombinować, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dangol2
ostatnio robiłam kotlety z kabaczka i frytki , mozna dodoac do lecza jak pisały dziewczyny zrobić z niego zupę lub zamarynować w zalewie octowej o ile ktoś lubi http://piekielnakuchniaizabelli.blogspot.com/ zajrzyj na mojego bloga tam są przepisy na te kotlety i frytki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteś jedną z tych......
placki z kabaczka tak jak z ziemniaczanych tylko bułki tartej trochę jako zagęstnik ;) polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość możemy
kabaczek na kredensie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowa pomarancza aaa
kabaczek w jajku, bulce tartej posolic, popieprzyc i na patelnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak to jest z kobietami?
popieprzyc kredens i an patelnie:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×