Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agraffka992

ćwiczenia na smukłe nogi

Polecane posty

Gość agraffka992

Witam Drogie Panie. Czy znacie może jakiejś ciekawe i skuteczne (!!) ćwiczenia na smukłe nogi? Mam problem z dość sporymi udami. Jako, że od dziecka trenowałam sport, nie dane mi było mieć nigdy ładnych, kobiecych nóżek, gdyż szybko rozrastały mi się mięśnie. Teraz trochę zwiotczały i chciałabym się pozbyć nadmiaru tłuszczyku bez nabierania masy mięśniowej, która (przy krótkiej długości nóg) działa wizualnie na ich niekorzyść. Czy jest w ogóle taka możliwość? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sensuallllnaaaaa
tak ćwiczenia na rowerku i orbitreku na minimalnym obciążeniu uwierz! to przynosi efekty ja od ponad 2 tyg chodzę na siłkę, wychodzi 3x tyg orbitrek i rowerek - w sumie 60 minut treningu plus raz na zajęcia aerobik ze strechingiem i stepem na BOSU dzisiaj się mierzę.. a tu szok :D -2cm w udach (naprawdę!) -1cm w łydce pas 60cm a było 63 :D :D :D :D tyłek -2cm :D jak mój mąż to zobaczył to powiedział, że on też zaczyna chodzić :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sensuallllnaaaaa
tzn 60 minut w sumie rower i orbitrek, ale na 1 dzień, czyli tygodniowo ćwiczę na tym 3x60 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruellademon
bieganie. na początku tego nie lubiłam, ale jak zobaczyłam, jak szybko działa na nogi i na wagę, to pokochałam ten sport :) nóżki są jędrne, smukłe, lekko umięśnione. pod warunkiem, że będziesz biegać regularnie. no i najlepiej, żebyś zwracała uwagę na tętno, biegając, a wtedy schudniesz najszybciej - http://trenujmadrze.pl/odchudzanie/dlaczego-nie-chudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chcesz pozbyć się zbędnych centymetrów z wybranych miejsc ciała, ujędrnić, uelastycznić i nadać sprężystości swojej skórze, pozbyć się niechcianego cellulitu, toksyn z organizmu, mogę zaproponować ci skuteczną i sprawdzona metodę eliminującą te problemy. Masaż odchudzający, masaż bańką chińską, peeling, plus body wrapping. Masaż odchudzający pomoże zwalczyć nadmierną ilość tkanki tłuszczowej Masaż bańką chińską mocno pobudzi krążenie Peeling złuszczy martwy naskórek i nada gładkości twojemu ciału Body wrapping, czyli owijanie ciała folią używając wysokiej jakości kosmetyków antycellulitowych przyspieszy przemianę materii i po serii zabiegów da widoczny efekt w postaci zmniejszonego obwodu ciała w wybranych miejscach. Dodatkowo odprowadzi wodę z komórek razem z toksynami i lepiej pozwoli wchłonąć się odpowiedniemu kosmetykowi. Trudno spodziewać się widocznego efektu po jednym, dwóch zabiegach, dlatego proponuję ich serię sześciu zabiegów. Zabiegom należy poddawać się co dwa trzy dni, tak więc całość zmieści się w trzech tygodniach. Uda i pośladki 150 zł Masaż 25 minut, bańka 10 minut, body wrapping 30 minut, peeling 10 minut. Brzuch 150 zł Masaż 20 minut, bańka 10 minut , body wrapping 30 minut, peeling 10 minut Ręce 100 zł Masaż 15 minut, bańka 10 minut, body wrapping 30 minut, peeling 10 minut Całe nogi z pośladkami 190 zł Masaż 30 minut, bańka 15 minut, body wrapping 30 minut, peeling 10 minut Całe nogi i brzuch 230 zł Masaż 35 minut, bańka 15 minut, body wrapping 30 minut, peeling 10 minut Piersi 100 zł Masaż 10 minut, bańka 5 minut, body wrapping 30 minut, peeling 5 minut Całe ciało 420 zł Masaż 60 minut, bańka 30 minut, body wrapping 40 minut, peeling 20 minut Przeciwwskazania: - Miesiączka - Ciąża - Zapalenie żył - Grypa I stany zapalne - Choroby nowotworowe - Kamica nerkowa - Choroby skóry - Otwarte, niezabliźnione rany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@kruellademon NAPISAŁA: Cytat: "bieganie. na początku tego nie lubiłam, ale jak zobaczyłam, jak szybko działa na nogi i na wagę, to pokochałam ten sport nóżki są jędrne, smukłe, lekko umięśnione. pod warunkiem, że będziesz biegać regularnie. no i najlepiej, żebyś zwracała uwagę na tętno, biegając, a wtedy schudniesz najszybciej - http://trenujmadrze.pl/odchudzanie/dlaczego-n ie-chudne" Otóż to! :D Ja również biegam i to dość intensywnie. Nie polecam biegania na zasadzie "jak najszybciej, najdłużej i najczęściej", bo to do niczego nie prowadzi. Zalecam za to zaopatrzenie się w pomocne gadżety, np. pulsometr właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość test4lifepl
Wszystko zależy od wagi od stanu ukłądu kostnego i wtrenowania gdyż bieganie mocno obciąża stawy ,zaczałbym od nordic walking w szybkime tempie 3x 30 min w tygodniu ,po 3 tygodniach dodałbym jedną sesje truchtu 15-20 min.A na smukłe nogi to niestety podstawa to dieta :-) http://sylwetkamarzen.blogspot.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrym pomysłem są ćwiczenia w grupach na basenie. Różnorodny wysiłek i dodatkowo masaż, ujędrnianie skóry przez wodę w pakiecie ;) Do tego można jeszcze dodać kwadrans ćwiczeń w domowym zaciszu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×