Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość magda_sg

Dobre hotele na Krecie - przy plaży i z WI-FI w pokoju :)

Polecane posty

Gość magda_sg

Witam wszystkich, w tym roku chciałabym w końcu odwiedzić Kretę, jako że wszyscy znajomi, którzy byli polecają to miejsce. Poza tym zawsze marzyło mi się żeby zobaczyć Santorini i Elafonissi :) Kreta jest fajną bazą wypadową na Santorini więc na pewno skuszę się na taką wyprawę. Jedynym problemem jest wybór odpowiedniej oferty z biura podróży, bo nie dość że sporo ich ostatnio upadło - łącznie ze Sky Clubem, to jeszcze jakie ceny.. czytam zawsze opinie na portalu wakacje.pl i HolidayCheck, ale jakoś zawsze od skrajnie dobrych po skrajnie fatalne :) Szukam tak już od chyba 3 tygodni i zaraz zakońćzy się na tym, że pojadę do Ciechocinka na deptak... bo już nie mam sił. Czy ktoś kto był na Krecie może polecić z czystym sumieniem ;] jakiś fajny hotel w przyzwoitej cenie (do 3500 za 2 tygodnie na osobę), gdzieś blisko morza? Zależy mi też żeby w pokoju był dostęp do Internetu... nie mam zamiaru krązyć z laptopem po lobby i szukać wolnego miejsca.. Jeśli znacie taki cudowny hotel z tymi udogodnieniami to zapraszam do podzielenia się swoimi doświadczeniami na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda_sg
może być też złacze przez kabel.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×