Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość home ending...

Jak otrzymac miejsce w domu samotnej matki

Polecane posty

Gość home ending...

Mieszkam z moimi rodzicami-sa alkoholikami teściowa powiedziała,że nas weźmie-mamy małego syna, ale dostaniemy jeden pokój,17m2... mąz chce tam isć, ja nie wole do domu samonej matki-tylko nie wiem od czego zacząc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezdoświadczenia
Najlepiej pójść do takiego domu i zapytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 456h
lepsze to niz alkohalikami mieszkac jak moglas sie do takiego stanu doprowadzic ja nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajedź i porozmawiaj
na miejscu w domu samotnej matki; na pewno uzyskasz jakąś pomoc, chociaż jeżeli masz męża to może nie jest to miejsce dla Ciebie... a dlaczego nie chcesz zamieszkać z teściami? Jak Ci się układa z mężem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej zadzwon do MOPS-U. Albo spakoj duza torbe ubran i jedz bezposrenio do domu samotnej matki.... poplacz, wyzal sie im moze znajda rozwianie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko nie podawaj propozycji tesciowej ze Ci taka zaoferowala... powiedz ze nie ma Wam kto pomoc.... tzn Twoja Rodzina ani Rodzina Partnera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajedź i porozmawiaj
jechać w ślepo z małym dzieckiem, płakać, kłamać, że nikt nie może pomóc... to chyba nie jest dobre rozwiązanie. Przecież oni w ślepo nie przyjmą, najwyżej dadzą nocleg /jak mają miejsca/ i zrobią rozeznanie. Tym bardziej, że autorka jest mężatką... Ja trochę pomagałam dla domu samotnej matki, wiem, jakie są zasady... a skąd jesteś autorko? I co na Twój mąż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adfadf
Porąbało cię? nie jesteś samotną matką, masz męża! Nie masz prawa zajmować miejsca kobietom które nie mają wsparcia ani faceta, ani rodziców czy teściów. Jak sama nazwa wskazuje "dom SAMOTNEJ matki"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×