Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurczakao

jeść czy nie jeść po siłowni?

Polecane posty

Gość kurczakao

chodzę na siłownie, ale z racji pracy chodzę na nią w godzinach 20-22. Czy jeść coś po wysiłku? Nie specjalnie chce mi się jeść po ćwiczeniach, ale obiło mi się o uszy, by zjeść jakieś węglowodany. Faktycznie, zdrowiej jest jeść o 22:30 niż nie jeść po ćwiczeniach wcale?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość semsyt
jesli weglowodany koniecznie bo zamiast tluszczu beda ci sie spalac miesnie (podczas godziny intensywnego aerobiku mozna spalic nawet do 800 kcal wiec trzeba to jakos uzupelnic) najlepiej zjedz jakies krewetki, rybe makrele, kurczaka cos co ma bialka duzo, a jak nei chcesz jesc to kup sobie proteiny takie po cwiczeniach dla kobiet i rob sobie koktail z nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zależy co ćwiczysz
jak ćwiczysz aeroby to po siłowni uzupełniasz białko jak ćwiczysz siłowo, albo aerobowo i siłowo to uzupełniasz węglowodany i białko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zależy co ćwiczysz
dodam jeszcze że coś co zapomniałam wczoraj napisać. Węglowodany proste powinno się zaraz po treningu siłowym przyjąć ale trzeba rozważyć ten trening, bo większość kobiet uważa że ciężko ćwiczy siłowo a chodzi na siłownie żeby sobie "pomachać" na małym obciążeniu. Jak nie robisz treningu na dużym dla siebie obciążeniu to nie ma sensu tez ładować tych węglowodanów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×