Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość yasminn123

3 dziecko wiek 35 lat!!!!!

Polecane posty

Gość KONTRABANDA
to pewnie pierwsze miesiace prawda ?:) dlatego jesteś taka zmęczona i ospała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yasminn123
Do Kontrabanda, dzięki od niedawna przestałam sie stresować nie umytą podłogą czy garami, dla mnie najważniejsze są nakarmione maluchy i Ja z moim maluszkiem męża angażuję , z pracy zrezygnować nie mogę w pracy trochę odpoczywam....miłe że napisałaś coś takiego. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KONTRABANDA
serca matek są jak oceany , znajdziesz w nim i cierpliwości i radość , choć teraz jest ci ciężko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdfedf333
35 lat to idealny wiek na 3 dziecko. Jeszcze nie stara, ale już bardziej odpowiedzialna niż 20latka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yasminn123
tak 10 tydzień, dla wyspania się oddałabym dużo i jeszcze więcej....ale jutro chyba pośpię maż mnie zastępuje z rana może uda się choć do 9.00 oh yeah!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KONTRABANDA
problem niewyspania to niestety najczęstszy problem matek :) szczególnie kiedy dzieci śa małe . Ale , choć teraz trudno ci w to uwierzyć przyjdzie czas kiedy będziecie wszyscy spać do południa a dzieci nawet jeszcze dłużej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yasminn123
do df df coś tam dzieki za komplement w wieku 20 lat ma sie za to wiecej energii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AaliyahHaughtonnn
ja 3 dziecko urodziłam majac lat 30, tyle ze córka była planowana,na pewno na twoim miejscu tez bym była w szoku;) z czasem pewnie nauczysz sie cieszyc ciaza a potem maluchem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yasminn123
no chyba jak będa nastolatkami he he, tylko ja będę mieć koło 50 nie wiem czy bedzie mi sie chciało spać aż tyle co teraz, ale fakt mój synek przesypia całe noce wreszcie nawet w porywach do 8.00 rano;-) ta dwulatka jeszcze w nocy mnie budzi pić badź się przytulić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KONTRABANDA
jak zaczną chodzić do szkoły :D wtedy śpią jak zabite i nawet nie oszukują z tym spaniem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yasminn123
do Aliah no widzisz ja też chwilami zadaję sobie pytanie dlaczego te dzieci tak późno????dopiero w wieku 26 lat poznała obecnego męża, w dwa lata potem wzięliśmy ślub, dwa lata poźniej miałam juź 31 lat jak urodziłam synka, 1 dziecko. Moje rówieśniczki mają juz nastoletnie dzieci .....mogą odpoczywać i inaczej przeżywać ten czas. Czasem im zazdroszczę że mają odchowane dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yasminn123
KOntrabando! twoje dzieci chodzą do szkoły a ile ma najmłodsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KONTRABANDA
moje najmłodsze dzieci skończyły podstawówkę a najstarsza syn skończył studia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KONTRABANDA
każdy czas ma swoje plusy i minusy . a twoja dojrzałość może pomóc ci przejść spokojniej przez to co tak niepokoi młodsze matki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×