Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lilia23

toksyczny związek

Polecane posty

Gość lilia23

jestem 19 lat w związku z żonatym facetem.mamy dwie córki 15 i 7 lat,nie mieszkamy razem tzn.on całe dni siedzi u mnie a wieczorem wraca do domu do żony.ona wie wszystko o nas moje córki mówią do niej ciociu.Ja jestem młodsza od niego o 17 lat.Bajek na temat jego rozwodu nie chce mi się już słuchać,a tak prawde mówiąc łączą nas już tylko dzieci;bo nie śpimy razem już od 6 lat.On nie pozwala mi odejść tłumaczy że mnie kocha i że to są jego dzieci,ale z żoną potrafił mnie zdradzić ,a na dodatek robi mi ciągłe awantury o nic.Ja w domu robie wszystko co do mnie należy,dzieci są zawsze zadbane i przez te wszystkie lata byłam mu wierna.prosze niech ktoś pomoże mi się wyrwać z tego koszmaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja przedziwna historia
A dlaczego on się nie rozwodzi? Jaki podaje powód????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ad1
Lilia napisz.... rozwalimy to :) (w pozytywnym) PLFineArts@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia23
odpisuje do AD1.on tłumaczy że nie będzie wchodził z deszczu pod rynne.Wczoraj natomiast usłyszałam jego rozmowe z żoną w której mówił jej że ją kocha,gdy powiedziałam że to słyszałam wyparł się tego i przysięgał na wszystko że tak nie powiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AD1
LilKa, ZROZUM ty nie masz zastanawiac sie nad tym czy kocha czy nie kocha i co mowi zonie . Ty JESTES JUZ DALEJ, NA ETAPIE ZAKONCZANIA TEGO PATOLOGICZNEGO ZWIAZKU. BO NIE MA W NIM ANI MILOSCI ANI LOJALNOSCI CONAJMNIEJ Z JEGO STRONY. CZY OJCIEC TWOICH DZIECI MA JAKIES DZIECI ZE SWOJA ZONA? NAPISZE WIECEJ JAK NAPRAWIE KLAWIATURE BO DZISIAJ PISZE KORZYSTAJAC Z MYSZKI...nie daj sie wykanczac, staraj sie myslec do przodu i pamietaj tacy faceci sa tak glupi ze nie docenia tego co maja, jedynie oczy otwieraja im sie wtedy jak cos traca. A TY NIE MASZNIC JUZ DO STRACENIA. SPOKOJNIE WYJDZIEMY Z TEGO... NIE JESTES JEDYNA. POZDRAWIAM. AADAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia23
ma dwójke dzieci z żoną.ania ma 31 lat ,a sebastian 30.przez dwa lata ania mieszkała ze mną ,ponieważ nie chciała mieszkać z ojcem i z matką,a teraz jest w anglii.sebastian jest chrzestnym mojej młodszej córki i codziennie jest u mnie w domu,a gdy elka-żona ,,mojego''faceta wyjeżdża seba je u mnie obiady.Z anią i Sebastianem jestem w bardzo dobrych stosunkach,w końcu moje dzieci i oni to rodzeństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość de_mono
dwie, głupie tzipy i jeden zaganiacz ustawiony po wsze czasy. szoke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AD1
NO WIDZISZ. NA TAKA SYTUACJE ZAPRACOWALAS WIELE LAT. BYLO CI WYGODNIE ZE SYN ZONY TWOJEGO FACETA JEST CHRZZESNYM TWOJEGO DZIECKA. NIE STAC CIE BYLO OCHRONIC SWOJEGO MORALE I SIEBIE, A Z GLUPOTY I WYGODY ORAZ UNIKANIA RROZWIAZAN TRUDNYCH SYTUACJI..NIE OCHRONILAS NAWET PRZED TA PATOLOGICZNA SYTUACJA (BO ONA JEST PATOLOGICZNA I TO NIE ULEGA WATPLIWOSCI)NAWET SWOICH DZIECI. NIE POKAZALAS ANI PRZEZ MOMENT ZADNEJ DETERMINACJI, NIE POKUSILAS SIE O UZDROWIENIE PSYCHICZNE TEJ SYTUACJI, POPROSTU ZYLAS Z CZYIMS MEZEM CIESZAC SIE ZE ODEBRALAS JEGO INNEJ KOBIECIE. ALE DO TEGO NIE ZACHOWALAS W CIAGU CALYCH TYCH LAT ANI KAWALECZKA CZEGOS DOBREGO,DETERMINACJI...NIE WYSILILAS SIE ANI PRZEZ CHWILE ZEBY ZROBIC COS MOZE MNIEJ WYGODNWGO ALE ZDROWEGO. SKAZILAS NAWET TYM SWOJE DZIECI TLUMACZAC SOBIE ZE TO W KONCU I TAK ICH RODZINA. WIEC NIE. NIESTETY NIE JEST TAK. TWOJ ZWIAZEK Z ZONATYM FACETEM BYL I JEST TYLKO WTEDY UPRAWNIONY JESLI JEGO ZONA OKAZALA SIE ISTOTA ZLA OD KTOREJ TWOJ PARTNER UCIEKA RATUJAC ZYCIE. TAKA SYTUACJA DAJE NOWEJ KOBIECIE PRAWO DO IZOLOWANIA GO OD WSZYSTKIEGO TEGO ZLEGO CO SPOTKALO GO W PRZESZLOSCI, SZCZEGOLNIE OD BYLEJ BABY I JEJ ZYCIA. A TY JAKGDYBY NIGDY NIC WYBIERASZ JEJ DZIECI NA RODZICOW CHRZESTNYCH TWOJEGO ( WTEDY) NIEWINNEGO DZIECKA. PRZEZ19 LAT NIE ZROBILAS NIC ZYJAC...ZLE... TO TA SYTUACJA TERAZ SZYKUJE ZEMSTE....ZAPRACOWALAS NA TO SWOJA GLUPOTA I WYGODNICTWEM ORAZ ZAPATRZENIEM W ZONATEGO GOSCIA. I TERAZ NIESTETY STAJESZ NAD KRAWEDZIA...W KRYTYCZNYM PUNKCIE..GDZIE MUSISZ DOKONAC WYBORU. SYTUACJA JEST BARDZO ZLA, A TY MASZ WYBOR. MOZESZ Z TEGO SKORZYSTAC LUB ZNOW NIE ZROBIC NIC. TWOJE ZYCIE ZACZNIE SIE NA NOWO, JESLI ZMIENISZ SPOJRZENIE,DOSTRZEZESZ TO O CZYM PISZE I JAK DOTKNIECIEM ROZDZKI ZACZNIESZ WSZYSTKO ZMIENIAC. ZACZNIESZ OD SWOICH DZIECI. POMYSLISZ O NICH PIERWSZY RAZ NIE PRZEZ PRYZMAT BUCA KTORY JE SPLODZIL...ALE PRZEZ PRYZMAT WRESZCIE MILOSCI TYLKO DO NICH. TO TWOJE DZIECI. TY MOGLAS WYBIERAC, ONE NIE. ZACZNIESZ JE CHRONIC PRZED PATOLOGIA. I NIE TLUMACZ SIE ZE TO PRZECIEZ ICH OJCIEC, BO STRACISZ RESZTKI UCZCIWOSCI I KOBIECEJ DUMY I NIE PODNIESIESZ SIE NIGDY. ZACZNIESZ PATRZYC NA TO TAK JAK CI PORADZILEM. ZACZNIESZ OD DZIECI. OCHRON JE, MIMO ZE POZORNIE NIE DZIEJE SIE IM KRZYWDA, TO UWIERZ MI ZGOTOWALAS IM JAKO MATKA NAJGORSZY LOS. MAJA NIBY WSZYSTKO ALE NIKT Z NAS FORUMOWICZOW NIE CHCIALBY SIE ZNALEZC W ICH SKORZE. DLACZEGO? POMYSL. ZACZNIESZ UWALNIAC SIEBIE I SWOJE DZIECI OD TOKSYCZNEGO ZWIAZKU I ZYCIA. OD TOKSYCZNEGO FACETA I CALEGO JEGO ZYCIA. ZACZNIESZ Z NIMI ROZMAWIAC POWOLI I WYCIAGAC JE Z TEGO...TYGODNIAMI, MIESIACAMI..MOZE LATAMI. A ZACZNIJ OD SIEBIE. I NIE TLUMACZ SIE UCZUCIAMI, RODZINA, DOBREM DZIECI...BO SA TO TYLKO TWOJE OSZUSTWA KTORYMI ZALEPIASZ WLASNE WYRZUTY I SLABOSCI. NADSZEDL CZAS OGROMNEJ ZMIANY. NIE BEDZIE BOLEC,BO JEST TO ROZLOZONE W CZASIE I NIE JESTES SAMA. ALE CALY SWIAT ODWROCI SIE OD CIEBIE JESLI NIE PRZERWIESZ TEGO. JESTES KOBIETA, MATKA...TO TWOJ ZASRANY OBOWIAZEK! PRZYGOTUJ SIE, ZBIERZ SILY, ZAPAMIETAJ CO CI NAPISALEM I STAN NA NOGI! FACETA BEDZIESZ MUSIALA WYPIERDOLIC NA ZBITY PYSK. DZIECI CHRONIC, I PRZEDEWSZYSTKIMSIEBIE NIE OSZUKIWAC! BEDZIESZ NIESTETY MUSIALA TEZ WYPIERDOLIC NA SMIECI I JEGO ZONE I ICH DZIECI/....ONI DADZA RADE, BO IM TO LATA. NATOMIAST CZY TY DASZ RADE ZALEZY TYLKO OD CIEBIE I OD TEGO CZY DOCIERA DO CIEBIE CO PISZE. PAMIETAJ...NAPISALAS TU BO JEST NAPRAWDE ZLE.... A JA ODPISALEM BO PRZYPADKIEM TU WSZEDLEM I COS MNIE TKNELLO. ZACZNIJ DZIALAC.....I MOZE DZIS NIE JEST CI TO POTRZEBNE ALE NAUCZ SIE GLOSNO JUZ TERAZ MOWIC DWOCH SLOW: 'SPIERDALAJ' I 'SKURWYSYNU'...MOGA CI SIE NIEBAWEM PRZYDAC:) BADZ ODWAZNA WRESZCIE RAZ I MYSL O TYM ZEBY WYCIAGNAC Z TEGO GOWNA TWOJE NIESWIADOME, NIEWINNE DZIECI KTOREW TO WPIEPSZYLAS NIE ROBIAC NIC W CELU IZOLACJI. MAM NADZIEJE ZE CZUJESZ CO PISZE I NIE WLACA\ZA SIE W TOBIE BUNT I CHEC TLUMACZENIA. ZACZNIJ K**A COS ROBIC. ROZWAL TO BO SZKODA ZYCIA. I PAMIETAJ NA SWIECIE JEST 7MILIARDOW LUDZI ...A TY GDZIES W SRODKU. WIELU Z NICH PODA CI REKE I Z NIMI SIE TRZYMAJ. A FACET JAK TAKI BUC NIECH SPUE**ALA DO SIWIEJACEJ ZONCI. JESLI ZOBACZY CO SIE DZIEJE...PEWNIE SZYBKO ZMADRZEJE...ALE ZYCZE CI ZEBY JUZ WTEDY BYLO ZA POZNO. POMYSL O NOWEJ RODZINIE. AD1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po Osi Czasu
PATOLOGIA!!! :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o my gy
Nie mam słów. Żyjesz w trójkącie - Ty, chłop i jego żona. Nie widzisz tego?? On na tym najlepiej wychodzi a Ty i żona pogodziłyście się z takim stanem rzeczy. Przecież to upokarzające. Dzielić się facetem przez 20 lat... Mnie by sumienie zjadło, że jestem z cudzym mężem. Miałam taką okazję, ale nie mogłam, chociaż go kochałam. Prawda jest taka, że wykorzystuje was obie, dzieli czas na dwa domy i dwie kobiety które dały się traktować jak sz... Uciekaj od niego bo on się nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia23
tak jak piszecie podjełam decyzje i spieprzam od niego.Chociaż to nie będzie łatwe bo facet jest agresywny,ale mam całą swoją rodzine za sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AD1
JAKI ON AGRESYWNY...;) TO C*PA Z USZAMI, WYPASIONY TYLKO TYM ZE OMOTAL DWIE BABY. AGRESYWNY TO EW. BEDZIE TWOJ NASTEPNY FACET , JAK MU TEN WEJDZIE W PARADE.:) PAMIETAJ, ZE W RAZIE JAKICHKOLWIEK OBAW, UCZESZESZ SIE LADNIE ;) I IDZIESZ DO DZIELNICOWEGO. ON CI POWIE ZE W RAZIE CZEGO CO ROBIC I GDZIE MASZ DZWONIC. TO JUZ NIE TE CZASY CO DAWNIEJ! DZISIAJ POLICJA TYLKO CZEKA, ZEBY MOC SIE WYKAZAC W TAKICH SYTUACJACH. DZIS WPADAJA ZAKLADAJA GOSCIOWI BLEKITNA KARTE. I MA PRZEJE*ANE. DZIS PSA DO BUDY PRZYKRECISZ ALBO DZIECKU W TYLEK DASZ I AFERA. TO JUZ NIE TE CZASY ZEBY SIE OBAWIAC:) WSZYSCY STANA ZA TOBA.(A KTO ZROBI INACZEJ ZNACZY ALBO TCHORZ ALBO WROG PAMIETAJ) BADZ MADRA I SILNA, NASTAWIAJ ODPOWIEDNIO DZIECI I WYJDZ WRESZCIE Z TEGO AMOKU. DO PRZODU. POZDR. A.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×