Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szukam_dziewczyn11111

szukam_ dziewczyny

Polecane posty

Gość szukam_dziewczyn11111

Hej, szukam dziewczyny która chce żeby o nią dbać, rozpieszczać, kochać...ale nie chce być wierna jednemu facetowi:P....niesamowicie kręcą mnie takie dziewczyny i chciałbym kobietę która nie chce się ograniczać do spotkań tylko ze mną, w końcu kobiety nie są naszymi własnościami....chcę żeby jej było jak najlepiej nie tylko ze mną:P Pragnę mieć taką żonę która nie będzie w żaden sposób przeze mnie ograniczana:) czy są tutaj takie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asasasaasa
Czyli chcesz związku otwartego? A jarałoby Ci jakbym Twoja żona spijała moją spermę, a Ty patrzył?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam_dziewczyn11111
do Asasasaasa_ tak szukam związku otwartego ale tylko w jedną stronę, ja będę jej wierny i do jej dyspozycji a ona mogłaby sie spotykać z innymi:P Jeśli moja przyszła żonka będzie tak chciała.....to czemu nie możemy tak spróbować:P dla niej zrobię wszystko:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asasasaasa
Rajcuję Cię być SŁUGUSEM?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam_dziewczyn11111
tak, mojej kobiety:P...i sprawiać żeby jej było dobrze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam_dziewczyn11111
chciałbym spełniać jej każde życzenie erotyczne tak żęby była zadowolona, i żeby miała jak najwięcej cudnych mocnych orgazmów....nie tylko ze mna:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asasasaasa
Fetytsz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam_dziewczyn11111
może i fetysz.....ale kręci mnie to niesamowicie:P..... kobieta nie jest przeciesz moją własnością, i nie mogę jej zabronić spotykać się z innymi:P..... chce by miała dużo rozkoszy z kim będzie chciała:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asasasaasa
Pokrętny sposób myślenia, ale Stary Ty weź podejdź do laski, która Ci się podoba i zaproponuj, każda się zgodzii:D Szkoda, że mnie kobiety nie składają takich propozycji. Miałem co prawda układ na wolny seks, gdzieś wyjdziemy, gdzieś się ruchniemy i zaczęła chcieć więcej ifoch. Poszło, niefart jak diabli, a dobry seks był i towarzystwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam_dziewczyn11111
no gdyby moja żona chciała z tobą się kochać, to by nie było z mojej strony problemów, chciałbym tylko żebyś jej dogodził, tak żeby była zadowolona:) Tylko gdzie i jak znaleźć taka cudowna kobietę???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asasasaasa
Spoko, dałbym z siebie wszystko:D Wal ostro do takiej co Ci się podoba:) Dla nich to sam plus:) Ja mam gorzej. Gdzie ja znajdę nowy taki układ. Musiała się sfochować, to na pewno wina Koleżanek i mojej glupiej szczerości;/ Koleżanki nagadał by znalazła normalny związek, a ja mogłem chociaż mówić, że się waham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam_dziewczyn11111
właśnie ostatnio jak miałem dziewczynę i jej o tym powiedziałem....to powiedziała że jestem chory i odeszła....:( Tutaj też żadna się nie odzywa, chyba żadnej to nie kręci?:( a ja bym chciał dobrze dla mojej Pani:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajednaaa
O ja pierdziele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asasasaasa
One są tradycyjne. Łącze się w bólu. Zamiast gdzieś podpiąć nasze piloty to tkwimy;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam_dziewczyn11111
no własnie, a ja chce jedyną w swoim rodzaju, co nie będzie tradycyjna tylko będzie lubiała się bawić i korzystać z wolności którą jej daję:P tylko ciężko taką znaleźć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asasasaasa
Żebyś wiedział. Ja też Jej mówiłem, nie patrz na mnie jak na partnera tylko towarzysza. Jak znajdziesz kogoś to powiedz. Nie powiedziała i od tygodnia nie odpisuję na sms;/ A znaleźć drugą taką to trochu minie. Pewnie z rok;/ A zapasowej sobie nie przygotowałem, bo ledwo ten układ trwa 2 mc, myślałem,że przetrwa z 8 mc:D Błędne obliczenia zrobiłem;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam_dziewczyn11111
no tak złe obliczenia..... mam nadzieję że moja przyszła kobieta będzie miała dobre obliczenia...i będzie miała dużo zapasowych kochanków:P żeby nie musiała długo czekać gdyby ktoś się rozmyślił:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajednaaa
Hahah bledne obliczenia hah do autora: chcialbys patrzec na to jak twoja dziewczyna kocha sie z innymi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maslak_Zwyczajny
Tak ja jestem. Jestem zadbana, umiem kochać drugiego człowieka, śliczna, wierna itd. Tylko jest jeden mały problem. Mam w majtkach Maślaka :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asasasaasa
Chłopie kobiety mają łatwiej - rozstawi nogi i amator się znajdzie. Ja tu musze zagadywać, bajerować, wziąć gdzieś i tak powtarzać rytuał. Błędne, nie śmiejcie się haha,choć może dla zdrowia haha. To wszystko wina Koleżanek. Zwierzacie się i potem radzicie sobie. Wszystkie tradycjonliastki i sprawę utrudniacie ludziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam_dziewczyn11111
do takajednaaa jeśli tylko ona by tego chciała to ja bym też był za, przede wszystkim chciałbym aby miała jak najwięcej rozkoszy....nie tylko ze mną:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajednaaa
no masz pecha no, dziewczyna zmienila zdanie, moze woli juz 1 partnera stalego, kochajacego a nie 'towarzysza ' co o niej pamieta tylko wtedy jak mu sie reka pomachac nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asasasaasa
A ja chciałbym protozwiązek:D Jesteśmy niby w związku, ale nie odwiedzam rodzicow, nie śmigam po koleżankach, jestem wierny, ale mogę na luzie pójść z każdą, sama perpsketywa jest miła. I było tak i zdupcyło przez KOleżaneczki jej;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asasasaasa
Zwykły związek to oprócz miłych wyjść na miasto i podróży zagranicznych to śmiganie po rodzicach, koleżankach. Non-stop jesteś zaznacziony jak bydło - to mój chłopak. Lubię nawet pozorną wolność. Było tak dobrze i się rozwaliło;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam_dziewczyn11111
do takajednaaa ja chce stałego związku z mojej strony, dbać o nią i ją kochać....ale nie ograniczać mojej kobiety tylko do siebie, jeśli będzie chciała to może się kochać z innym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asasasaasa
A ja nie chcę stałego związku w wydaniu tradycyjnym, bo mi to pachnie małżeństwem tylkjo formalności nie zostały jeszcze dopełnione:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajednaaa
Do autora: jesli to nie prowo to musze przyznac ze pierwszy raz spotykam sie z takim nastawieniem. Ale jesli takie cos Cie rajcuje to smiem przypuszczac ze potencjalna kandydatka traktowalaby Cie jak smiecia, ty dla niej wszystko na kazde skinienie a ona hula do woli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam_dziewczyn11111
do takajednaaa....mnie by dodatkowo nakrecalo to ze ona ma wolna reke a ja robie dla niej wszystko, chce zeby czula ze to ja ją kocham a z tamtymi to tylko sex dla przyjemnosci rozkoszy...boskich orgazmow...a zawsze wracala by do mnie do kogos kto ja przytuli zadba rozpiesci...zeby wiedziala ze ja jestem dla niej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajednaaa
A ja uwazam ze tylko teraz masz taka wizje ale gdybys sie naprawde zakochal, byl wierny, dbal o wszystko a nie chcial nic w zamian to z czasem zapragnalbys by ona tez darzyla cie uczuciem, to ma byc twoje szczescie bycie czyims frajerem na kazde zawolanie? przeciez to uwlacza godnosci czlowieka a ty masz takie marzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam_dziewczyn11111
do takajednaaa moim marzeniem jest sprawiać by ona była szczesliwa, i nie ograniczać jej w żaden sposób, chciałbym żeby ona mnie też kochała, ale z innymi mogłaby uprawiać sex jeśli by to sprawiało jej przyjemność, nie widzę w tym nic złego. czy to źle że chciałbym dla swojej kobiety jak najlepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×