Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kanlcnakc

Grill dla osob po 60-tce....

Polecane posty

Gość kanlcnakc

jakie mieso , niezbyt duzo +salatki, osoby super, wesole, optymistyczne, czasem lepiej sie dogaduje niz z osobami okolo30-tki, wiecznie narzekajacymi...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlpepsza karkowka wczesniej
zamrynowana w ziolach, grilowane warzywa ( np cukinia, pomidor) salatki rozne - np miks zielonych z winegret, zreszta jakikolwiek,raczej dosc lekkie, bo do miesa, chlebek czosnkowy przypieczony, czerwone wino.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja po 60tce
bardzo lubię z grila filety z kurczaka lub indyka. Wystarczy lekko zbić tłuczkiem inasmarować je oliwą z oliwek oraz obsypać przyprawą do kurczaka. Na grilu wystarczy po 5-10 min na każdej stronie opiec i pyszne są bo chude i zdrowe. Do tego sałata mix , pomidory z serem mozzarella i koniecznie świeże całe listki bazylii, ogórki kiszone, ogórki surowe. Ciasto i piknik udany smaczny i wesoły, bo jak piszesz z tymi ludżmi fajnie można się czuć i bawić. Udanego, miłego i wesołego spotkania życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio byłam na grillu organizowanym przez osoby po 60-tce, nie uważam, żeby akurat przy grillu miał znaczenie wiek osób, no ale mogę napisać co było :) a więc: kaszanka, kiełbasa, karkówka i żeberka (przyprawione tradycyjnie czyli sól i pieprz głównie), z dodatków natomiast - pomidory z cebulką oraz ogórki (tylko obrane i pokrojone w ćwiartki) keczup i musztarda + pieczywko oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×