Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

oh karol

tesknie za żoną po rozwodzie

Polecane posty

Mam głupi problem nie wiem jak to nazwać uczucie może.Jestem w trakcje rozwodu,mamy trójkę dzieci.Dzieci zabieram do siebie i jak je zabieram to mam ochotę ja przytulić pocałować.Trochę głupie ja mam już nowy związek i układa się mi super,nic nam nie brakuje,kochamy się bardzo.Ale zaczołem ostatnio myśleć o żonie,chociaż było to małżeństwo toksyczne wieczne kłótnie żona uzależniona od internetu kupowania bzdur z allegro.Wiec odszedłem wynajołem mieszkanie i poznałem nową kobiete.Ale dlaczego tęsknie za żoną?Najbardziej jak się widzimy jak zabieram dzieci.Miał tak ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,oże
może dlatego że ją naprawdę kochasz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie nie,nie kocham.Zrobiła mi dużo przykrości.I szczerze mówiąc nie nawidze jej a uczucie ze mam ja cheć przytulic pocałować to jakieś nienormalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo to jest
właśnie miłość :-) prawdziwa nawet jak kogoś "nienawidzisz" to i tak tęsknisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JajaZeśledzia
To prosta chemia użytkowa. Odbierasz podprogowo zapach śledzia. Tylko TEGO jedynego śledzia (bo śledź niejedno ma imię i miliony zapachów) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waranna
to nie żadna miłość tylko przyzwyczajenie. przejdzie Ci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jan to to
to milosc. Jestem po rozwodzie i zrozumialem ze kocham i bede kochal byla zone zawsze. Mam kobiete ale to nie to. Nie mam powrotu bo zona tez juz ma faceta. A zaluje ze tak sie stalo. Bardzo. Nie zmarnuj szansy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JajaZeŚledzia
Jakiej szansy janie to to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onawi
ludzie jak wy to robicie ze dopiero po rozwodzie albo jeszcze w trakcie macie juz nowych partnerow??? ja jestem po rozwodzie 4 lata i owszema mam przyjaciela ale zamieszkac razem ??? na to jeszcze nie jestem gotowa,jak mozna byc z kims czujac jeszcze cos albo teskniac za poprzednia osoba ,no chyba ze tylko z wyrachowania.,.....kobiety leca na pieniadze ,faceci sex i zeby sie nimi ktops zajal a gdzie uczucia,milosc ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 166 cm
a karol jest pewnie byla zona, ktora by chciala zeby byly maz o niej tak myslal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja tęsknię za mężem
i zastanawiam się dlaczego... Przez 9 lat nie potrafiliśmy się ze sobą dogadać, oboje męczyliśmy się w tym związku, a teraz tęsknota? Jednak mieszkać z nim pod jednym dachem nie chciałabym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×