Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kmjanbdfkad

Pytanie do osob chodzacych na silownie

Polecane posty

Gość kmjanbdfkad

czy mozna sobie ujedrnic np. uda zeby moc nalozyc krotkie spodenki???moj jedyny problem to uda, lydki mam chudziutkie, tylek tez ale te uda....jak galareta, czy ktos moze z wlasnego doswiadzcenia mi powie co jest najlepsze czy silownia czy inny sport, zeby mozna bylo nalozyc krotkie spodenki+dodatkowo mam cellulit i jak narazie wstyd mi troche wyjsc w mini, bo wyglad raczej odtraszy.....macie jakies zdjecia czy wideo na ktorym widac roznice po cwiczeniach???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co mi tam!
na uda to np rower, bieganie, nie trzeba wcale isc na siłownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość test4lifepl
Dieta oczyszczającą i lekko redukująca wagę . Pomoże siłownia ,szybki marsz ,bieganie lub rowerek opcji jest kilka. Do tego jakiś krem anty celulitowy i regularne masaże rękawicą przy kąpieli żeby pobudzić krążenie w tych rejonach.. Sauna też sie sprawdzi delikarnie 2 x 15 minut w tygodniu żeby oczysćić organizm http://sylwetkamarzen.blogspot.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaaa2111
rower-powieksza miesnie lydek i ud,jezeli jezdzi sie na ciezkim obciazeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też biorę CLA z herbatą
na nogi najlepsze są przysiady, wykroki te ćwiczenia ujędrniają by pozbyć się galaretki z ud trzeba ćwiczyć siłowo a nie aeroby możesz też kupić sobie przyrząd pt agrafka, ustrojstwo które wkładasz miedzy uda i zaciskasz, ujędrnia wewnętrzną stronę ud agrafkę(motylka) kupisz w markecie lub sklepie sportowym kosztuje ok 20 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chodzilam na jedno i drugie
sama agrafka niewiele da, musisz wprowadzic kompleksowy zestaw cwiczen, no i przydaloby sie pobiegac, przynajmniej 15 min przec cwiczeniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×