Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ffee

kto zaprojektuje mi salon?

Polecane posty

Gość ffee

budujemy dom a ja nie mam pomysłu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuu
projektant wnętrz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffee
no tak ale nie mam kasy zeby mu zaplacic.moze ktos z was ma chec>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuu
tak czułam że o to chodzi. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffee
to co pomozesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuu
Wrzuć rysunek poglądowy -plan pokoju, do tego jakiś opis to może ktoś coś podpowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffee
mam salon łaczony z kuchnią ale nie wiem czy na ścianie gdzie tv mam stawiać meblościankę czy zrobić sobie półki z regipsu? czy może pólki z regipsu na tej ścianie gdzie sofa, tak na wyciagnięcie reki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obawiam się, że nie znasz
znaczenia słów minimalizm i prostosta, bo w tej kategorii ani żadne półki regipsowe ani mebloscianki sie nie mieszczą:O Przejrzyj net-tam jest masa identycznych 'pomysłów' dla przeciętniaków na 'minmalizm w kolorach ziemi z meblościanka i regipsem':O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffee
to dla ciebie.doksztalc sie Minimalizm, sztuka minimalna (ang. minimalism albo minimal art) nurt w sztuce, rozwijający się w latach 60. XX wieku. Twórcy minimalizmu dążyli do ograniczenia w dziele środków plastycznych. Operowano jedynie uproszczoną bryłą, podstawowymi kształtami (okrąg, trójkąt, prostokąt), gładkimi powierzchniami oraz wielkościami i skalą (powstawały tak często monumentalne obiekty). W dziełach tych wyeliminowano "ślad autorski" tworząc prace o anonimowej atmosferze. Tendencja ta odwoływała się do pierwotnych form architektury i fascynacji produkcją przemysłową (pokrewna postawa do konstruktywizmu). Powstawały w ten sposób obrazy o prostych podziałach np. modułowych lub całkiem gładkie, obiekty-rzeźby jako proste bryły, lub zestawy brył, czasami budzące architektoniczne skojarzenia. Interpretacje tych dzieł nasuwają skojarzenia dotyczące: spokoju, kontemplacji, medytacji, bezruchu, ciszy. Dzieła te mają w sobie też rodzaj sterylności, gdzie każde zakłócenie może przeszkadzać, charakteryzują się precyzją wykonania. Istotnym ośrodkiem tej sztuki była galeria Dwan Gallery w Los Angeles. Postawa tej sztuki była realizowana również w takich kierunkach jak: konceptualizm, sztuka ziemi, mail art.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffee
proszę bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama*sama
może ci chodzi o o styl rustykalny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stać cię na dom?
To zapłać za projekt salonu a NIE szukasz naiwniaka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obawiam się, że nie znasz
Dziękuję za 'dokształcenie':) Widać kilka lat studiów na wydziale architektury niezłej uczelni i kolejne kilka na wydziale architektury wnętrz równie niezłej uczelni to za mało:P Ty na pewno wiesz lepiej:> To sobie sadź swoje meblościanki i gipskartoniki w kolorze ziemi i ciesz sie swoim minimalizmem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no szuka frajera
taki projekt w programie 3d okolo 3 tysi , w paincie sobie zrób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gryżka
Bardzo fajnie projektują w 3dhomestudio.pl Jestem bardzo zadowolona z efektów. Polecam bo naprawdę warto. Ich realizację mnie przekonały ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leminka
Ja korzystałam z usług firmy 3D Home Studio, bardzo kreatywni, profesjonalni w każdym calu. Co prawda urządzali mi kuchnię, ale są w stanie zrobić każde pomieszczenie. Naprawdę mają mnóstwo świeżych pomysłów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milena kania
Zależe jeszcze gdzie mieszkasz. Ja mam od dawna zaprzyjaźnioną fajną pracownią z Gliwic, ale mają też biuro w Warszawie. Tutaj strona: www.designoff.com.pl na pewno coś dobierzecie fajnego w razie potrzeby!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala

Nie miałam pomysłu ani czasu na aranżacje swojego mieszkania. Dlatego skorzystałam z usług STUDIA ARANŻACJI. Zaprojektowali dla mnie piękne mieszkanie. Uwzględnili wszystkie moje uwagi. Mieszkanie jest idealnie zaprojektowane pod moje potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×