Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaluson

Wyuzdanie

Polecane posty

Gość kaluson

Witam, moje kobieta chce zebym ja przywiązał i robił co tylko chce, i żebym był bardziej zboczony niż kiedykolwiek :) Tu zwracam się do bardziej doświadczonych, czy mogli by mi podpowiedzieć co wtedy można zrobić ? :) oczywiście bez tego żeby w nią wejść, chodzi mi o rzeczy w których moj penis nie znajdzie sie w jej pochwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość falko noris
weż ją mocno przywiąż do łóżka i zacznij napierdalać pejczem aż będzie błagała, żebyś przestał a wtedy zaknebluj jej usta i napierdalaj jeszcze mocniej ! Na pewno jej się spodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleks.H
Kaluson, ja pier....... jak ty nie masz wyobrazni i polotu co mozna wtedy robic to idz do obory a dziewczyne zostaw komus kto wieksza wyobraznie niz ty. Ja piedolote - co mozna wtedy zrobic - idz qufa na pifo i zostaw ja przywiazana whahahaah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co można robić - co Ci przyjdzie do łba. Ja też lubię takie klimaty, więc powiem Ci co ja lubię najbardziej. Facet zaczyna od delikatnych pocałunków od ust, szyja, etc, pracuje rękami, w sensie głaszcze ciało dalej, dalej, potem sprawia wrażenie, jakby chciał się zabrać do minetki, ale tak krąży jeszcze chwile, w końcu robi minete i piesci rękami. generalnie w tym wiązaniu to najbardziej lubie jak facet doprowadza na skraj orgazmu i przerywa i tak kilka razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość golamałpa
Przywiązać do łóżka, mocno skrępować ręce i nogi, przypalać rozpalonym żelazem, dopóki nie powie szczerze, czego pragnie w seksie. Można potem jeszcze przyłożyć po łbie gumowym młotkiem i podbić oko, to zawsze skutkuje, jak bije- znaczy, kocha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×