Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość winomaniak

Porady na temat wina

Polecane posty

Gość veni vidi vici ....
sympatyczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia_33
warto zobaczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amarantha
Ciekawe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasienieczkaaaaaaa
ja tam lubię Carlo Rosi, jest z Kalifornii, więc jest bardzo dobrym winem. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veni vidi vici ....
z kaliforni sa i bardzo dobre i bardzo liche wina ;) zalezy od regionu. ale najwazniejsze, zeby nam smakowalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vinefreak
Carlo Rossi jest najgorszym możliwym winem jakie można kupić z win kalifornijskich. Jest tanim winem, którym upijają się nastolatki pod sklepem, klasą można je przyrównać do naszego komandosa. Wino to cechuje zupełny brak charakteru i oryginalności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martulkaaaa_________
to bzdura :D każdy niech pije to, co mu smakuje niektórym smakuje carlo rossi i co w tym złego? ja niestety wdepnęłam w towarzystwo zapalonych "speców" od win i gust w ciągu ostatnich 10 lat bardzo mi się zmienił, ale to też pociąga za sobą znaczące wydatki na dobre wina - kasa dosłownie przepita, a mogłaby pójść na coś "sensownego"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vinefreak
Nie twierdze, że nie można pić Carlo Rossi, jeśli ktoś lubi takie wina to proszę bardzo. Ale moim zdaniem to jest właśnie strata pieniędzy. Za tą cenę można kupić dużo lepsze wina europejskie, szczególnie w Biedronce czy w Lidlu. Wina z tych sklepów w cenie ok. 10-20 złotych stoją na znacznie wyższym poziomie niż te kalifornijskie siuśki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veni vidi vici ....
tak wlasnie jest. w polsce wina kalifornijskie sa tak drogie, jak europejskie w ameryce, ze wzgl. na koszty importu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martulkaaaa_________
bzdura :D pogardliwie piszesz o osobach, które lubią wino carlo rossi myślisz, że jesteś takim znawcą i specem? to dość żałosne, jeżeli spojrzysz na to z szerszego punktu widzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a o winoterapii słyszeliście? ktoś się orientuje jak to rzeczywiście działa? w głęboczku coś takiego mają w ofercie, własna winnica i te sprawy. ciekawa jestem czy smaczne to wino, ja jakimś smakoszem nie jestem, ale do dobrego pleśniaka półwytrawne winko zawsze pycha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vinefreak
@martulkaaaa Gdybyś przeczytała moje posty ze zrozumieniem to byś zauważyła, że nawet w najmniejszym stopniu nie obraziłem nikogo kto pije Carlo Rossi i nie stwierdziłem, że te osoby są żałosne. Za żałosne uważam samo wino i jego cenę w Polsce. Ale jeśli ktoś ma ochotę je pić, to mu tego nie zabraniam, każdy ma swój gust przecież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja uwielbiam wina krymskie
tylko nie tak łatwo je dostać... Przynajmniej na mojej "prowincji" :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała_ela
zna ktoś fajne wina francuskie albo włoskie? takie żeby były dobre na impreze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veni vidi vici ....
kazde bedzie dobre. to juz kwestia indywidualnego smaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nyannyan
najlepsze sa wina z biedronki i przy okazji najtansze ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blurry
a pił ktoś wina z lidla ostatnio? kilknaście dni temu pojawiło sie dużo win z Francji i tak się zastanawiałam czy warto coś kupić i spróbować, bo w sumie są dość drogi i nie chce ryzykować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokaila
te wina z lidla są niezłe, niektóre bardzo dobre, ale ceny zupełnie z kosmosu, 150 zł za butelke?! kto to widział?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warszawski czar miasta
dzięki marycja, właśnie takiego portalu szukałam już od dawna, nie wiem jak mógł umknąć mojej uwadze:) ja będąc zapalonym tursytą często podczytuję sobie z kolei http://www.podrozezwinem.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirka2
Ja to polecam naturalne wino musujace z pomaranczy BURNARJ , to chyba jedyne na swiecie naturalne wino z pomaranczy, eleganckie i zmysłowe ,bardzo...bardzo smacze, i bez dodatku wody...naprawde wyjatkowe na impreze...nawet do koteili i do obiadu, bardzo kobiece...ale mezczyzni tez pija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja tam sama robię
wina,mam w tym duża wprawe i wiem co robię - wino jest naturalne i pyszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allannaa
a ja tam wole piwo, wino jest do niczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula ula ula
przywożę z zagranicy raczej te droższe np Madera, Porto, wina z Lanzarote, francuskie z winnic.. uwielbiam jednak Martini bianco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka012
Nazwa "Wino" zarezerwowana tylko i wyłącznie dla napoi alkoholowych uzyskiwanych z fermentacji moszczu " winogron" Nie ma wina z pomarańczy !:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z poradami na temat wina ma to niewiele wspólnego, ale jest nawet ciekawe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huskwarna
sama robię wino i bez porównania do tych sklepowych wszystkie zasiarczone , moje bez jakiejkolwiek chemii , smak ,aroma , bez porównania wiedzą o tym winiarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×