Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ostra wanilia

JAK ZAPRAWIĆ CHRZAN??

Polecane posty

RATUNKU!! KISIŁAM OGÓRKI NO I MÓJ WSPANIALY MĄŻ ZAMIAST KUPIĆ 0,5 KG CHRZANU KYPIŁ 5 KILOGRAMÓW!! I CO JA MAM Z TYM TERAZ ZROBIC? MA KTOS MOŻE JAKIS SWÓJ SPRAWDZONY SPOSÓB?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajny ten twój mąż:)
:D o ja pier........:D:D:D zrób ćwikłę z chrzanem i zawekuj. Zimą będziesz miała jak znalazł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO.. nobla powinien dostac:/ buraczki buraczkami ale ile bym ich musiala zrobic! a malo tego u mnie raczej bez chrzanu wolą...ale czy da sie sam zaprawić jakoś? kurde no szkoda go zwlaszcza ze 9 złotych kilo:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajny ten twój mąż:)
no to starkuj go na grubych oczkach tarki jarzynowej i wysusz. Potem jako dodatek do mięs podczas pieczenia lub duszenia lub jako sos chrzanowy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo i to juz jest jakiś pomysł:) dziekuję bardzo część sobie tak zrobie ale jak ktoś ma przepisik na taki ze słoiczka chetnie przyjmę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajny ten twój mąż:)
a proszę bardzo:) no ja niestety nie robiłam nigdy chrzanu zaprawionego w słoikach. Może wpisz w google? powinnaś znaleźć coś ciekawego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdy mi zbywa chrzanu
Tnę go na kawałki a następnie na cienkie paski. Suszę, zakręcam w słoiku i mam na następny rok do zaprawiania. Już nie kupuje. Na bieżąco można go użyć do ćwikły albo sosu chrzanowego. Starty i zaprawiony octem dość długo postoi w lodówce, podobnie ćwikła z chrzanem, postoi. Starkowany i wysuszony nie będzie smaczny do sosów, będzie łykowaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×