Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ceruza

żłobek pluszowy miś wrocław

Polecane posty

Gość ceruza

Witam wszystkich:) Mój syn dostał się do niepublicznego żłobka pluszowy miś we Wrocławiu na Kozanowie, czy ktoś ma już wyrobioną opinię o tej placówce? Proszę piszcie bo w necie jest bardzo mało opinii. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LD
Hej, moja córa też się tam dostała i szukam opinii, niestety bezskutecznie.. Pozdrawiam Rodziców maluchów z Pluszowego Misia:) I czekam na jakies opinie oczywiście..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Małej
podnoszę moja córka tez sie dostała prosze o opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:-) Czy moglybyscie powiedziec swoje opinie na temat Pluszowego Misia na Kolistej we Wrocławiu:-) Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fafasdf
Moja siostra zostawiała tam dzieci i była średnio zadowolona, jeśli chcesz zostaw mail to was was skontaktuje ze sobą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fafasdf milo ze w koncu dowiem sie czegokolwiek na temat tego zlobka.podaje mojego maila basia1982_1982@o2.pl bard:-)o prosze o kontakt bede niezmiernie wdzieczna,zwlaszcze ze Twoja siostra nie byla zbyt zadowolona bo zawsze to jakies ostrzezenie.pozdrawiam serdecznie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamamama21
basiek481 podziel się proszę zdobytymi informacjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córka chodzi do pluszowego od 7 miesiecy i jestem bardzo i to bardzo zadowolona. Panie opiekunki bardzo mile i widać ze mała strasznie je lubi bo jak je widzi to zaraz się uśmiecha. Panie właścicielki również ok - zawsze w każdej sprawie idzie się dogadać - bez problemów. Jak dziecko jest małe można przynosić mu swoje jedzonko. Dzieci śnią i jedzą kiedy chcą. Z czystym sumieniem moge polecić ten żłobek - jak córka szła do żlobka to się bałam ze zostawiam ją w obcym miejscu - ale po tygodniu obawy nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy ja tez moglabym poprosic o opinie na priv? minako9@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 3 latka
Bardzo polecam żłobek Pluszowy Miś na Kolistej. Mój syn chodził tam przez 2 lata. Miła fachowa opieka, widać , że panie lubią tę pracę. Właścicielki sympatyczne i bardzo profesjonalne. Zawsze znalazły czas dla rodzica. Syn bardzo lubił tam chodzić. Polecam z czystym sumieniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexx42
witam, czy mogę prosić o info na priva, mój mail sharann@wp.pl, dzięki wielkie, moja malutka zacznie niedługo, chciałabym coś więcej się dowiedzieć, z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam.Ja też proszę o jakieś info.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, czy któraś z mam dzieci chodzących do Pluszowego misia mogłaby napisać kilka słów czy jest zadowolona czy nie? Szukałam wszędzie opinii na temat tego żłobka i nic nie mogę znaleźć. Będę bardzo wdzięczna za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dziecko chodzi do Pluszowego Misia . Powiem tak jak na razie więcej siedzi w domku niż w żłobku bo często przynosi chorobę ze żłobka , ale takie są uroki żłobka. Panie są sympatyczne. Zawsze mówią że wszystko było ok jak odbieram synka. Mam kilka ale.... Panie mało chyba dają mu pic bo zawsze się rzuca na butle z piciem. Ale się im nie dziwie bo więcej picia to więcej zmieniania pieluch. Dziwi mnie też ,że mój synek zawsze po powrocie do domku pochłania z nami obiad. Albo mu to jedzonko w żłobku nie smakuje albo Panie mają mało cierpliwości w karmieniu mojego synka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadwiga87
Ja mam średnie zdanie - córeczka jest za mała, żeby mi opowiedzieć, ale też wraca spragniona (w domu wypija od razu 300 ml, do wieczora potrafi jeszcze drugą taką butlę wypić), głodna (robię jej obiad, bo domagała się naszego obiadu), często z odparzoną pupą i przebrana, bo doskwierają jej tam biegunki, co w domu się nie zdarza. Poza tym często jest umieszczana w leżaczku (chyba dla świętego spokoju, bo jakoś w domu potrafi się przemieszczać i sama bawić, leżaczka nie używamy już ponad pół roku) i często przy odbiorze płacze. Rozważam zmianę, bo nie mogę patrzeć, jak Malutka się męczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc 12
Jadwiga87 Twoja corka dalej chodzi do tego złobka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos gość
Ale niewazne,wybaczam im:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prostuję swoją wypowiedż i informuję że napisałam to w złości i jestem w trakcie pisania do administratora o usunięcie tej wypowiedzi i panie które zajmują się dziećmi w żłobku są bardzo miłe i jest tam wiele rodziców zadowolonych ,więc nie ma co sugerować się opinią moją i przepraszam panie za określenie,stare jędze,po prostu czasami złość jest tak silna że emocje przeważają i wierzę że inni rodzice będą zadowoleni i dziękuję panią przedszkolanką za dobrą opiekę.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze odradzam. Panie troszeczkę starej daty nie idą z postępem czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna

ja wiem jedno - we Wrocławiu nie ma lepszego miejsca dla dzieci od Słonecznego Żłobka. Nasza córcia jest bardzo zadowolona i chętnie tam wraca, a my nie musimy przepłacać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ara

zgadzam się - Słoneczny Żłobek to miejsce z bardzo fajną i przyjazną atmosferą, dodatkowo w przystępnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janusz lesniewski

Słoneczny Żłobek 3 Kromera to najlepszy żłobek z jakim do czynienia ponieważ jest tam super opieka panie które wkładają całe serce nad opiekę nad dziećmi. Bardzo się podoba tam mojemu synkowi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karynka

tak dokładnie Słoneczny Żłobek 3 Kromera to najlepszy również polecam super podejście do dzieci aż same chcą tam wracać polecam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiki

O widzę ze nie tylko ja korzystałam z Słoneczny Żłobek 3 jest on najlepszy również polecam ! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karol

Ja polecam udać się do słonecznego żłoba jest on najlepszy dzieci były zadowolone i super opieka bardzo profesjonalni polecam! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

tak zdecydowanie słoneczny żłobek jest najlepszy!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

ja polecam ci się udać lepiej do słonecznego żłobka tam jest super!  fantastyczna opieka nad dzieci i co najważniejsze odpowiednie podejście do dzieci!!1 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośść

Również polecam słoneczny żłobek. Pełen profesjonalizm i fachowa opieka nad dziećmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żłobek Fair Play na Fabrycznej jeśli chodzi o propozycje opieki nad dziećmi wypada bardzo pozytywnie. Nie ma wielkich grup więc dzięki temu wydaje mi się, że ta opieka jest także na nieco wyższym poziomie, więcej jest uwagi od nauczycieli dla dzieci więc tutaj plus. Poza tym jest sporo różnych aktywności dla dzieci. Ewentualnie jeśli nie będzie miejsca to mają też otwierać placówkę na Legnickiej więc wtedy może tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×