Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chce byc szczupla

CZy chodzac czesto na basen da sie schudnac ??

Polecane posty

Gość chce byc szczupla

musze zaczas sie ruszac,bo niestety w wieku 22 lat wszystko mi sie trzesie i zwisa,mam okropny cellulit,glupio mi isc samej na silownie,nigdy tam nie bylam,pomyslalam o basenie,czy to dobry pomysl,schudne dzieki temu i pozbede sie cellulitu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilmisspunk
Na pewno nie jest to zły pomysł. Pływanie ładnie rzeźbi całe ciało, nie wiem jak w przypadku cellulitu, ale na pewno nie zaszkodzi. Możesz dołożyć do tego masaż ud albo jakiś dobry krem na cellulit. Jeśli chcesz zrzucić brzuszek pływaj dużo na plecach, bo wtedy trzeba wypychać biodra mocno do góry i mięśnie brzucha są cały czas napięte :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli wstydzisz się swojej sylwetki, to wybierz sport, który jest popularny i nie będziesz się czuła wyróżniona ludzkimi spojrzeniami, uprawiając go. Na przykład jazda rowerem + krótkie ćwiczenia w domu. Najlepiej znaleźć kompana do wspólnych ćwiczeń, żeby wzajemnie się motywować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inesines666
Ja myślę, że spokojnie możesz zacząć chodzić na basen, świetnie rzeźbi sylwetkę. Ale równie dobrze możesz biegać. Ja biegając regularnie , aerobowo zgubiłam w ciągu miesiąca 5 kg. (dieta też jest ważna). Tylko uważaj na przeciążenie kolan - kąp się w soli bocheńskiej, ma właściwości regenerujące stawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×