Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość takaprawieetrzydziestkaa

wstydzę sie niektórych rzeczy w seksie a stara już jestem, mam też problem...

Polecane posty

Gość takaprawieetrzydziestkaa

Mam 29 lat. Seks po raz pierwszy uprawiałam bardzo późno niż średnia krajowa. Straciłam cnotę grubo po 20stce, czyli krótko mówiąc - niedawno. 1 raz był taki sobie - oczywiście partner w ogóle się nie kapnął. Nie mówiłam mu o tym że to mój pierwszy raz bo się wstydziłam, był to dla mnie taki krótki romans żeby się doedukować :P . Jestem atrakcyjną kobietą, wyglądam młodo ale jestem strasznie zahamowaną psychicznie ponieważ przez długi czas sie izolowałam od ludzi ze względu na moją chorobę :O Teraz jestem w związku, znalazłam mężczyznę moich marzeń i jestem z nim niecały rok. Jest nam cudownie ale jestem wciąż skrępowana np jak robi mi się mokro z podniecenia albo nie lubię jak mój partner na mnie patrzy jak jestem nago :O chociaż nie mam sie czego wstydzić, ciało mam w miarę atrakcyjne, nnie mam żadnej nadwagi i nic mi nie zwisa. Czasem sie za bardzo kontroluję i zdarza się że nie mam orgazmów. Nie wiem co mam ze sobą zrobić żeby się odblokować. Wciąż jestem taka zablokowana a większość normalnych kobiet w moim wieku rozkwita seksualnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takaprawieetrzydziestkaa
Nie chcę iść do psychologa. Uważam że ze mną jest wszystko ok, tylko ten świat jest chory :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ja pieeeeertolę stara :D:D Jesli się taka czujesz to powiedz kochasiu na którą nogę masz tyle lat??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takaprawieetrzydziestkaa
Nie wstydzę sie mojego partnera. Taka już jestem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż nie Ty pierwsza straciłaś dziewictwo po 20 roku.Powinnaś być dumna,ze nie poleciałaś na łatwizne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstydzisz sie pokazać mu nago to sie go wstydzisz... Ja jestem inna. Kowalska jest inna. To nie świat jest chory :O :O Chora to jesteś Ty, zeby zajrzeć sie przed partnerem. Marsz do psychologa i seksualoga 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takaprawieetrzydziestkaa
mój parter mówi że mnie kocha, mówi mi komplementy itp. Obwinia siebie że nie mam orgazmu a ja mu mówię że to nic takiego. Hmm muszę z nim porozmawiać jeszcze raz co mnie dręczy żeby się nie obwiniał bo naprawdę się stara i jest czuły i kochany. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×