Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pesymistka007

Fitness czy siłownia?

Polecane posty

Myślę, że lepsza będzie siłownia, bo masz większy wybór ćwiczeń, które możesz wykonywać. Ja tak robię i do tego korzystam z usług tego trenera personalnego: http://capitalstudio.pl/ i jestem w szoku jak szybko przyszyły oczekiwane efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardziej bym szła w strone fitness, ostatnio znalazłam super zajęcia z aqua fitnessu na http://new.fitswim.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bałuciarz11
Moim zdaniem zdecydowanie siłownia, szczególnie taka, która znajduje się w fajnej lokalizacji jak https://stacjanowagdynia.pl/fitness-gym/silownia. Ćwiczenia, które można wykonywać słysząc śpiew ptaków są naprawdę zdecydowanie przyjemniejsze. I osobiście bardzo sobie cenię takie miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdecydowanie polecam fitness (chociaż z siłowni też zdarza mi się skorzystać). od dwóch miesięcy ćwiczę z Lionfitness i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siłownia jest zdecydowanie lepsza z tego względu że poza bardziej efektywnym spalaniem kalorii (także tłuszczu) kształtuje sylwetkę i buduje mięśnie. Jak dla mnie ćwiczenia siłowe są najlepsze i czerpię z nich niemałą satysfakcję. Też wyniki któe widać w lustrze są bardz motywujące :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FitMichał
Najlepiej dobrać formę wysiłku jaka Tobie odpowiada. Jeżeli lubisz trenować sama lub ewentualnie w parze to polecam siłownię. Zajęcia "fitness" odbywają się zazwyczaj w grupie. Polecam stronę http://fitrepublic.pl gdzie znajdziecie wiele ciekawych porad jak pozbyć się nadmiaru kilogramów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio z koleżanką zapisałysmy się na aqua fitness do http://new.fitswim.pl i jesteśmy obie zadowolone z podjętej decyzji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Podejście, które o lata świetlne wyprzedza konkurencje! Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl który w ciągu tygodnia odmieni Twoje życie! Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Pokaż na co Cię stać i wejdź na www.igortreneronline.pl !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja osobiście polecam Hotel Kopieniec Medical SPA w Tatrach. Wybrałem się z żoną, aby zaznać trochę relaksu, świeżego powietrza i ‘’zregenerować” swoje ciało. Było naprawdę przyjemnie i szczerze wszystkim polecam. Dla zainteresowanych: http://kopieniec.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na stronie k-sport.com.pl jest dobrze zaopatrzony sklep ze sprzętem. Dużo mają produktów własnej marki, ale też są rzeczy Busido do sportów walki głównie dedykowane to akurat dość częste łączenie – siłownia i sporty walki, sam tak łączę treningi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Podejście, które o lata świetlne wyprzedza konkurencje! Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl który w ciągu tygodnia odmieni Twoje życie! Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Pokaż na co Cię stać i wejdź na www.igortreneronline.pl !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz jeszcze czegoś innego spróbować to warto zajrzeć na http://new.fitswim.pl i poczytać o aqua fitnessie, bardzo fajna sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olkaav
Ja trenuję na siłowni i tylko czasem fitness ale to bardziej dla rozrywki. Siłownię na Targówku jaką polecam to Gravitan, a fitness to jeśli nie Gravitan to mam taki klub gdzie zbieramy się z kumpelami co jakiś czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdania są oczywiście podzielone i nie ma w tym nic złego :) ja wolę siłownie :) Spróbowałam też zajęć fitness ale nie sprawdziły mi się, bo jakoś wolę ćwiczyć indywidualnie. Chodziłam na małą siłownie i wiecznie brakowało sprzętu aż w pewnym momencie się zraziłam. Później brakowało mi ćwiczeń i postanowiłam, że wypróbuję dużą i cenioną siłownie gravitan.. jestem zadowolona szczerze.. sprzętu jest dużo i można przychodzić kiedy się chce ! super !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alan

Tak czytam te wasze komenty i mi przykro, ze jak ktoś nie ma efektu to grubas i trzeba go zlac potem zeby poczuł trening, tez byłem gruby 175 cm i 105 kg, pływalem sporo, duzo biegalem po parkach i 2 razy w tyg na silce bylem i nic, i co mi powiedziec? Za malo sie staralem?! NIE! Po prostu nie znalem swojego ciala, nie wiedzialem co moge jesc i co moj orgaznim dobrze przemieli...Nie wiedziałem jakim typek jestem czy nisko czy wysoko tłuszczowcem, skąd miałem wiedzieć?? dopiero jak poszedlem na kurację iGenesis moja waga poszla znacznie w dol i sampopoczucie lepsze, wiec proszę przestańcie gadać glupoty pseduoznawcy, kazdy jest inny!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola  Omkowska

Tak naprawdę są różne szkoły jeśli chodzi o formy aktywności fizycznej , zapaleni wariaci siłowni wytykają wszystkie plusy kluklu.pl. Mnie przekonali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Kompletowałem niedawno zestaw do ćwiczeń w ogrodzie. Chciałem się już zająć poważnie ćwiczeniami z masą własnego ciała. Dobry trening ogarnąłem. Inwestowałem w drążki stacjonarne w www.k-sport.com.pl/pol_m_Asortyment_SILOWNIA-ZEWNETRZNA-185.html i jestem z nich bardzo zadowolony. Czytałem sporo opinii o tym producencie ogólnie. Bez zarzutu współpraca. Dostałem towar konkret i dobrze się ćwiczy przede wszystkim. Nic mi się na boki nie buja, wagę sporą utrzymuje drążek. Nie mam problemu z robieniem tricepsów i nieco bardziej skomplikowanymi akrobacjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×