Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ojtam ojtam

co na klatkę schodową - tapety są nie modne?

Polecane posty

Gość ojtam ojtam

mam dzieci - co chwila wypadałoby malować bo takie brudne - myśle o tapecie winylowej ale czy nie jest nie modna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfghjkl
może tapete korkową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czop456
żenada dla mnie jest poprawianie błędów innych,co ty korektor jakiś?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrej jakości tapetę możesz czyścić. sama mam tapety w mieszkaniu, niektórzy twierdzą, że to wspomnienie PRL-u, ale mozna kupić taką ,która wygląda normalnie jak gładź gipsowa, bez jakichś kwiatuszków i innych cudów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrej jakości tapetę możesz czyścić. sama mam tapety w mieszkaniu, niektórzy twierdzą, że to wspomnienie PRL-u, ale mozna kupić taką ,która wygląda normalnie jak gładź gipsowa, bez jakichś kwiatuszków i innych cudów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co Wy? jaki PRL? przejrzyjcie jakiekolwiek zdjęcia z wystrojem wnętrz - połowa ma tapety jako ozdoby. mi osobiście się tapety jako dodatki bardzo podobają. ale nie na całości ścian takie same. tylko tak z fantazją, tu kawałek takiej tapety, tam innej, tu pomalowane farbą. oczywiście wszystko ma do siebie pasowac a nie każde z innej parafii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy link pójdzie ale zobacz tutaj ile można z tapety wyczarować http://www.google.pl/search?q=tapety+w+korytarzu&hl=pl&prmd=imvns&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=cDIuUKHID4rJsgaKgIGQBA&ved=0CAgQ_AUoAQ&biw=1272&bih=873#hl=pl&tbm=isch&sa=1&q=tapety+w+mieszkaniu&oq=tapety+w+mieszkaniu&gs_l=img.3..0j0i24.19324.21473.0.21773.11.4.0.7.7.0.201.649.0j3j1.4.0...0.0...1c.NFB0fmquB00&pbx=1&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.r_qf.&fp=15af4c0856e6616&biw=1272&bih=873

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×