Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość eofrjwioerjwq

Coś ostrego na jutrzejszy obiad (najlepiej z kurczakiem) :)

Polecane posty

Gość eofrjwioerjwq

Mam dziś potworna ochotę na ostre :P tak,tak, jest to spowodowane zbliżającymi się ,,babskimi dniami,, ;) dla tego jutro chcę zrobić na obiad coś ostrego,nie musi być to mięsne danie,i takie aby moje dziecko też je zjadło pomijając w porcji dla malucha ostre przyprawy ;). Przeglądami internet w tym celu,jednak mam cichą nadzieję,że znów znajdę u Was ratunek,tak jak wiele razy wczesniej.Będę wdzięczna :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zboczony mąż
no to jazda robic leczo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuaaaa
no to można piersi z kurczaka w jakieś mniejsze kawałki pokroić (albo większe jak kto woli) i zasypać mnóstwem przypraw - papryka ostra, słodka, pieprz, zioła co masz pod ręką i co Ci wpada w gust... potem zalewasz jogurtem naturalnym i możesz dać z 2-3 łyzki musztrardy albo chrzanu i wszystko ładnie wymieszać i przykryć i odstawić do lodówki na minimum 2-3h (najlepiej jak to całą noc przeleży). a potem na patelnię olej albo masło roztopić i wrzucić miesko i przykryć i na małym ogniu dusić... do tego ryż albo ziemniaczki czy frytki i oczywiście jakaś sałateczka :D mniam. do dzieciaczka tak samo tylko mniej przypraw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skrzydełka na ostro(przyprawa ) upieczone w piekarniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×