Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smazone czerwone pomidorki

3 dziecko?

Polecane posty

Gość marcelina :::::
Zdaje się ,że to nie temat o wpadce,czy nie wpadce majóweczki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smazone czerwone pomidorki
moze to glupie ale tez obawiam sie bardzo co rodzina powie... moj ojciec zawsze mowi idz do pracy, kariera jestes madra wyksztalcona a tu ja prosze, mamuska pelna geba... do tego jestem mloda, tu w okolicy jestem najmlodsza mama.. w kazdym razie jedna z mlodszych, wiem nie powinnam myslec o innych ale jednak ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elmary
Ja planuje trzecia ciaze w tym cyklu, dzisiaj mam drugi dzien :) Wiec nadszedl ten czas na ktory tak czekalam pare miesiecy. Jednak teraz pojawiaja sie pewne przeszkody i sama nie wiem, czy nie poczekac do stycznia. U mnie to skomplikowane bo chce miec bliznieta ;) Jetem bardzo ciekawa, czy sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elmary
Moja rodzina w zasadzie jest pewna, ze mam juz komplet dzieci, ubranka kaza mi odkladac dla mlodszych dzieci w rodzinie, mama ciagle powtarza, ze dzieci mi podrosna to odetchne. Nie przyjmuja do wiadomosci, ze ktos moze miec inne plany. Ja podobnie jak Majowka jestem sama z mezem bez rodziny w postaci mamy, siostr itd. Nie mieszkam w Polsce. Ale pewnie mieszkajac w Polsce nie zdecydowalabym sie na taki krok, nie oszukumjmy sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AA o ten topik Ci chodzi,wiec tez proponuje poczytac od poczatku mojego pobytu tam:D! Jak sie dowiedzialam o ciazy to tam wpadalam z ciekawosci ze wzgledu na 2 cory ,co tym razem bedzie ,tam bylo pisane wlasnie o metodach roznych,kalendarzu plci itd,wiec tak sobie z nimi czekalam i wyczekalam synusia :P a tak naprawde widze ,ze super obcykana jestes,na jakich wiec forach mnie jeszcze widziano od 4 lat ?! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smazone czerwone pomidorki
elmary ja tak samo :) w PL pewnie nie byloby mnie stac po prostu na 3... tu stac ale rodziny nie ma na miejscu i nie oszukujmy sie przez to nie o wiele ciezej, bo nawet na porod jak jechalam to musialam brata(brat tylko jest tu) prosic zeby przyjechal i zdazyl.. w ostatniej chwili :) a wspolne wysjcie z mezem to jak moj znajomy popilnuje albo brat, tzn popilnuje,, hmm oczywiscie dzieci musza juz byc w lozkach i wtedy ew., posiedzi ktorys... takie to buty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smazone czerwone pomidorki
majoweczka i kalendarz ci sie sprawdzil ,wejde na tamten topik moze jak sie juz zdecyduje to sie uda chlopca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wózkowa pytajaca
tzn majoweczka to bylo pytanie :) ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do gumek,w tym cyklu uzywalam ich 3 razy ,innych stosunkow nie bylo i nie widzielismy uszkodzen,chyba za bylo minimalne,tego nie wiem..o ciazy dowiedzialam sie tez przypadkiem,bylam na USG w szpitalu"mam torbiel na jajniku spory" myslalam,ze nie mam okresu bo zaburza mi gospodarke hormonalna ,ale to nie byl ten powod :P mialam przedtem implant anty ale musialam wyjac ze wzgledu na plamienia itd,moze dlatego tak szybko zalapalam po tym ,tego nie wiem,pozatym pytalam lekarza i mowila ze czasami w gumce zrobi sie mikro uszkodzenie nie widoczne na pierwszy rzut oka i miala juz tez takie przypadki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie sie kalendarz sprawdzil,ale traktowalam to raczej jako zabawe,bo sa rzeczy na ktore nie mamy tak do konca wplywu,natomias podobno mozna sobie pomoc troszke zaplanowac plec,dieta,obserwacja cyklu itd...mozna sie pobawic jesli ktos chce,nie uwazam tego za cos zlego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elmary
Majoweczka daj spokoj po co sie tak tlumaczysz, co to kogo obchodzi? Twoja sprawa czy planowalas czy nie i nikomu nic do tego! Ja sama mysle, ze jakby byla wpadka to rozwiazaloby to moje dylematy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smazone czerwone pomidorki
ja bym chciala 'planowana wpadke' tzn zeby rodzice mysleli ze wpadka ha ha bo wlasnie mi truja ze dwojka i koniec :) zeby ojciec spokoj dal ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smazone czerwone pomidorki
elamry a jakim cudem ci sie uda bliznieta??? bierzesz jakies hmm leki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elmary
Smazone pomidorki ja to rozumiem, na szczescie ja znalazlam super opiekunke do moich dzieci ktora tez nieraz zostaje mi z dziecmi gdy chcemy wyjsc z mezem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elmary
Smazone pomidory powiedz rodzinie, ze to twoja sprawa, w koncu i tak nie masz z ich strony pomocy, tak? To samo z moja mama. Wkurza mnie to bo nigdynie mam z jej strony pomocy, nie to, ze nie chce, ale po prostu jest za daleko, finansowo tez w zyciu nikt nam nie pomogl, na wszystko co mamy zapracowalismy sami ciezka praca, radzimy sobie swietnie a mimo to ide o zaklad, ze jak zajde w ciaze mama co chwile bedzie dzwonic:" a jak ty sobie dziecko dasz rade":O Normalnie mamusiu, jak do tej pory! :O Ja nie biore konkretnych lekow ale mam taki plan i ciekawa jestem, czy mi sie uda miec bliznieta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elmary
Ale pewnie sie nie uda, to mimo wszystko bylby hardcore :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smazone czerwone pomidorki
elmary u mnie dokladnie takie samo gadanie... az sie nie chce sluchac, z drugim naklamalam ze spirala mi sie wysunela :P wiem ze to nie ich sprawa ale dzwonie czesto do pl i wiecznie taka sama gadka.. opiekunke i ja potrzebuje ale strasznie nieufna jestem, jak ty zalazlas swoja? Po znajomosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smazone czerwone pomidorki
elmary u mnie dokladnie takie samo gadanie... az sie nie chce sluchac, z drugim naklamalam ze spirala mi sie wysunela :P wiem ze to nie ich sprawa ale dzwonie czesto do pl i wiecznie taka sama gadka.. opiekunke i ja potrzebuje ale strasznie nieufna jestem, jak ty zalazlas swoja? Po znajomosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smazone czerwone pomidorki
ops 2 razy wyslalam, elmary a jak chcesz bliznieta, zdradz plan!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelina :::::
Ja też się bałam ,że będa bliźnięta,tym bardziej ,że mam braci bliźniaków ,a moja teściowa ma siostrę bliźniaczkę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smazone czerwone pomidorki
ja bym tez sie bala bliznieta, jaki wtedy wozek kupowac, na 3 dzieci !!! hehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elmary
Juz pare osob sie mnie pytalo jaki mam plan ale go nie zdradze :P Jak zajde w ciaze i faktycznie beda bliznieta to wtedy napewno napisze ;) Ale nie teraz. Ja opiekunke znalazlam przez ogloszenie i jestem bardzo zadowolona. Zreszta mam juz dzieci w takim wieku, ze sie nie balam zostawic, bo jakby sie cos dzialo to by powiedzialy. Szukalam przede wszystkim pani po 40-stce, nie chcialam zadnej malolaty :P Chcialam aby wlasnie mogla mi czasem przyjsc wieczorem jak chce wyjsc z mezem, a mlode dziewczyny same co chwila gdzies wychodza na imprezy wiec logiczne, ze nie byalby dyspoycyjna, no i nie chcialam aby mi rano przychodzila skacowana po imprezie :P Wiem moze i stereotypowe myslenie, ale jakos tak mam, no i znalazlam pania taka jaka chcialam :) I jest super. A wy pracujecie dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elmary
W jaiim wieku masz dzieci pomidory? Nie doczytalam. Ja jakby co kupie podwojny i spokojnie wystarczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smazone czerwone pomidorki
2 latka- well nie cale i 5 latka, nie kupowalam podwojnego dla moich dziewczyn ale jakbym zaszla teraz w ciaze i blizniaki to na 3 musialby byc :P hehe o czy ja mysle ;) a twoje?? ile lat maja? ja pracuje ale nie na caly etat.. wiec sie z mezem wymieniamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elmary
U mnie 6 i 4 latka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
po co tyle dzieci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smazone czerwone pomidorki
po wio a na starosc kto szklankie wody poda? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekaj, czekaj
przeczytałam Twój 1szy post i oczom nie wierzę. Mężowi NIE CHCE SIĘ zmieniać pampersa, ale śmie Cię namawia na 3 dziecko?? To do czego ograniczy się jego rola? Do spojrzenia w łóżeczko na śpiącego malucha i buziaczka na dobranoc, jak już raczy pojawić się w domu? To może zamieńcie role - niech on się z 3 dzieci użera w domu, a Ty do pracy za biureczko na 12 godzin dziennie? Jak chce mieć 3cie, to powiedz mu jakiej pomocy będziesz od niego wymagała w zakresie pielęgnacji dziecka i opieki nad nim - pewnie przejdzie mu ta ochota raz dwa :o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×