Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość DERRIDA

PRACA W BYDGOSZCZY

Polecane posty

Gość DERRIDA

co sądzicie o możliwości znalezienia pracy w Bydgoszczy, jakie firmy rekrutują, gdzie szukać, pytać, wysyłać CV moim zdaniem jest bardzo dużo ofert pracy w branży informatycznej, elektronicznej, dla programistów, grafików, projektantów stron www, w Bydgoszczy powstają nowe oddziały zagranicznych firm IT, które masowo zatrudniają po kilkaset informatyków i windują ich zarobki do poziomu 3 - 4 razy wyższego o pensji na innych stanowiska dla absolwentów kierunków niezwiązanych z informatyką po prostu nie ma żadnej pracy w Bydgoszczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co za bzdura, oczywiście, że są! Sama obecnie szukam pracy (a to już inna sprawa, że nie zatrudniają wszystkich na jeden wakat), ogłoszenia się co chwilę pojawiają, jakiś asystent biurowy, jakiś menedżer, lektor, nielektor, referent, w cholerę tego. Chyba nie potrafisz szukać, skoro twierdzisz, że ci z branży innych, niż IT, nie mają szans na nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patrzcie tutaj - https://www.gowork.pl/praca/bydgoszcz;l To pokazuje jak bardzo brakuje ludzi do pracy. Przecież teraz na naprawdę sensownego stanowiska można dostać angaż bez większych problemów. Ale ogólnie tej pracy jest teraz naprawdę wiele, jest ona do zdobycia na bardzo dobrych warunkach. Pytanie - jakie macie tutaj oczekiwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ja szukałam sobie pracy, to najlepsze oferty udało mi się znaleźć na tym http://kujawsko-pomorskie-praca.pl/praca-na-etat/ portalu. Zgadzam się z autorem artykułu, że w Bydgoszczy wcale nie jest tak łatwo dostać dobrze płatną pracę na etat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Bydgoszczanie! Zapraszam Was do szkoły policealne NOVA Centrum Edukacyjne Bydgoszcz <- znajdziecie nas też na facebooku! smiech.gif 790-400-178 <- numer do sekretariatu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×