Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

keny17ooo

Wielki problem z dziewczyną Co robić POMOCY

Polecane posty

Jesteśmy od roku już 2 lata i dobrze nam ze sobą. Ona jest dziewicą, więc nigdy się nie kochaliśmy, oczywiście jakieś pieszczoty od dłuższego czasu, jakiś lodzik czy minetko, no sami wiecie. Dzisiaj są moje urodziny, a że wakacje moja słodka zrobiła mi prezent. Starsi są o tej porze w pracy, więc powiedziała, że nie chce tracić jeszcze dziewictwa, ALE mogę posunąć ją w tyłek. Na początku się trochę przelękłam, nie jestem prawiczkiem, ale tak nigdy tego nie robiłem jeszcze. Poszliśmy do sypialni rodziców i długo próbowaliśmy, ale nie mogłem w nią wejść. W końcu udało się na kremie mamy, nie wiem jaki, chyba na noc na zmarszczki. Było całkiem przyjemnie, DO CZASU, AŻ SIĘ ZESRAŁA!! Ja nie wiedziałem jak się zachować, cały czerwony, więc strzeliłem buraka, a ona wybiegła zalana łzami, chyba już się ubrała i nawet wyszła, nie wiem. Rodzice wracają za godzinę z pracy, a prześcieradło z ich sypialni całe w gównie!!11 Co robić, na razie dałem do pralki, ale jak zacznę prać, to nie wysknie!!!!1 Co robić żeby się nie dowiedzieli proszę o pomoc PILNIE!!!111111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniula3411
prowo ale odpowiem ci, nie wiem dlaczego. załóż nowe prześcieradło tamto wypierz i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rodzic z pracy
zlizuj i wybieraj penisem a jak ciążą to los dół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem pies pies to zrobił !!! przecież mógł wbiec do domu i zesrać się na prześcieradle !!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE WIEM GDZIE SĄ NOWE PRZEŚCIERADŁA zresztą i tak by się poznali więc dzięki za głupią radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×