Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość edwardos13

Co sądzicie o dochodzie pasywnym w JBP!

Polecane posty

Gość edwardos13

Witam! Jak w temacie. Myśle że temat jest wart uwagi ponieważ jest obecnie na tzw. "topie". Sposobów jest wiele. Ja przedstawie jeden z moim zdaniem najlepszych systemów do zarabiania. Ostatnio zainteresowałem sie zarabianiem w firmie Justbeenpaid JSS Tripler . Bardzo dobra rzecz co też moge poświadczyc swoimi zarobkami. O JSS jest coraz bardziej głośno a to z prostego powodu... Firma działa, jest wypłacalna, same pozytywne opinie i co najważniejsze można zarobić konkretne pieniążki. Stwórz swoje wirtualne biuro. Przeglądaj codzinne dochody, reinwestuj środki aby zarabiać coraz wiecej. Poniżej na screenach widac niektóre moje działania w JustBeenPaid Srodki na JSS Konto Głowne: http://photo.elite-site.pl/images/62jbp_zarobek.jpg Wypłata na STD: http://photo.elite-site.pl/images/13wyplata_z_jss.png Dzienny Dochód: http://photo.elite-site.pl/images/56finansee.png Wypłata na Polski bank: http://photo.elite-site.pl/images/66przelew_na_mbank.png Przekonaj się jak funkcjonuje program i podejmij najlepszą dla siebie decyzję odnośnie inwestycji. Parę faktów: - JustBeenPaid działa od dłuższego czasu i regularnie wypłaca pieniądze swoim użytkownikom. - O programie JustBeenPaid nie ma negatywnych opinii co świadczy o jego dużej wiarygodności - Zakładając konto ze specjalnego linka dostaniesz darmowe 10$ na zakup swojej pierwszej pozycji Specjalny adres do założenia konta moge podać jezeli bedziesz zainteresowany zarabianiem w tym programie. Kontakt GG: 5430930 email : ejay13@wp.pl W miare możliwości pomogę we wszelkich działaniach! Link do mojej strony, opis, tutoriale, moje wypłaty. Pisz śmiało! Pamietaj też że w tym programie nie musisz wstepnie nic inwestować. Na początek przetestuj możliwości w czym też ja Ci pomoge. Każdą swoją decyzje potwierdz dodatkowymi informacjami tego czy jakiegokolwiek innego systemu zarobkowego. Każdą swoją wypowiedz odnośnie JustBeenPaid napisz po zaznajomieniu sie z nim. Nie określaj wstepnie czegoś, czego nie rozumiesz lub też nie masz wiedzy w tym temacie. Ważne!! - ..po zarejestrowaniu sie w systemie dostajesz 10$ na przetestowanie możliwości programu. Dostajesz od tego 2% dziennie przez 81 dni. Na początku to nie są duże pieniądze ..ale jak je ..zwiekszyć??..czytaj dalej.... Program zarabia dla nas 2% dziennie i jest to zarobek od wykupionych pozycji, z których każda jest warta $10 ( każda pozycja jest w istocie pakietem reklam realizujących się gdzieś w cyfrowym świecie internetu). W skrócie więc, jeżeli wykupimy 10 pozycji (10x$10=$100), to dzienny dochód wyniesie $2 (2% ze $100). Pozycja "wygasa", jeśli zarobi dla nas $16, czyli po 81 dniach i przechodzi w matryce która jak sie wypełni daje dla Nas kolejne 60$. Pieniądze, które zarobiły dla nas nasze pozycje można wypłacać w dowolnym momencie (minimum do wypłaty to $20) lub przeznaczać na zakup nowych pozycji , czyli stosować taki swoisty, ręczny compouding (reinwestowanie). To moja opinia. Jak Wy uważacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JWP Hrabia Ponimirski !!!
" JustBeenPaid działa od dłuższego czasu i regularnie wypłaca pieniądze swoim użytkownikom. " Do czasu :D Jak szefostwo piramidy stwierdzi któregoś pięknego dnia, że już im wystarczy, po prostu zwiną interes i basta !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edwardos13
Niby tak...ale trzeba wiedziec co to jest piramida a dwa poziomy poleconych to napewno piramidą nie można określać. Poza tym mają tzw. RESTART czyli zabezpieczenie przed upadkiem, co ma czesto miejsce w tzw. "Hajpach" oraz trzecia sprawa system jest opatentowany...Jednym słowem dla mnie to bardzo dobra rzecz (Nobla dla Fredrica Maana). Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Egipcjanin piramidalny
JBP nie jest piramidą.Dobrze że nie powstał w Polsce bo nigdy by nie wystartował.Tutejszemu prostemu ludowi wszystko sie z piramidą kojarzy a najbardziej to co nią nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdvsdf
będzie jak z AmberGold, wszystko do czasu. Ciągle nowi w to wchodzą, więc jest ciągły przypływ kasy, a system ma zasięg globalny, więc to długo może trwać i trwa. Może jednak już teraz jest w tym momencie, że jeszcze trochę i przestaną cokolwiek wypłacać i się zwiną. Nic nowego. Jak zawsze dla naiwniaczków. Ten padnie, pojawi się następny itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edwardos13
Jak mi sie wydaje nie po to obecnie chcą zmienić design strony oraz informują o wielu nowych narzedziach do współpracy dla partnerów aby mieli "paść". Poza tym jeżeli nawet miałoby sie tak stać to i tak zawsze przy odpowiedniej strategi można zyskać. Przykładowo ja zainwestowałem 40$. Swój wkład dawno już zwróciłem i obecnie działam w tym programie dzieki reinwestycjom z pieniążków w nim zarobionych. Mam zyski , cześciowo je wypłacam oraz po czesci reinwestuje (kupuje pozycje - reinwestycja musi być inaczej zarabianie w nim traci sens) wiec ciągle jestem do przodu. Szkoda jedynie by było jakby przestali działać no ale to nie ma wpływu na moje "własne" finanse. Oczywiście pewna doza nieufności musi być. Zawsze powtarzam że nawet jak ktoś zapewnie w stu procentach o czymś to też trzeba sobie zarezerwować jedną setną tego że coś może nie wypalić. Ja nigdy dlatego nie dzialam w pobudkach na 100% tylko na 99,99% - jedna setna braku wiarygodności musi zawsze być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruben
następny oszołom co nakręca wszystkich na mega zarobki. hahaha, nic, wystarczy tylko ... zarejestrować się i już się zarabia. firma nie produkuje, nie sprzedaje, tylko ... naciąga. Jak parabanki. jakoś nie wierzę w kilka jpg. które mają świadczyć o mega zarobkach. poczekam i za chwilę poczytam jak to kolejny oszust naciągnął mnóstwo ludzi. I znowu będzie krzyk , że to wina państwa a nie takich cwaniaczków jak autor tego topiku,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edwardos13
Heh ruben poczytaj po prostu w google o JustBeenPaid i wcale nie musze Ciebie namawiać ..oraz ty sie rejestrować z mego linka. Po prostu sie zapoznaj a zdjecia jak najbardziej są wiarygodne. "Pozycja" która w systemi wystepuje to inaczej pakiet reklam cyfrowych i na tym ta firma zarabia podobnie jak BannersBrokers. Im mamy wiecej tych pozycji tym wiekszy jest dochód dzienny. Poczytaj kolego, zainteresuj sie i tylko tyle, nikt ci nie każe nigdzie sie rejestrować..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruben
nikt mnie nie zmusza, to prawda. ja bardzo sceptycznie podchodzę do takich pomysłów. pytanie : skoro to takie dobre to dlaczego .... musisz to reklamować ? gdyby to był tak wspaniały biznes to nie potrzebowałby reklamy. jednak poczekam na rewelacje medialne jak to "ktoś znowu wyciągnął wielką kasę od biednych ludzi".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edwardos13
Reklamuje go z prostego powodu bo to fajny biznes oraz jest program partnerski dwupoziomowy z którego też mam profity ( tak dzieki temu mam dodatkowy zarobek ta knie boje sie tego słowa uzyć bo na tym polegają reflinki..no ale ruben ..opamietaj sie nigdy nie działałeś w PP ? nigdy nikomu nie poleciłeś dobrej strony?, dobrego produktu? ). Oczywiście można tam działać bez partnerów, jak najbardziej. Podam jednak link do swego forum reklamowego (nie chciałem go tu umieszczać aby ktoś nie traktował to jako zupełną kryptoreklame ale wyjaśni on wiele rzeczy) gdzie dokładniej opisuje zasady działań, wypłaty filmiki oraz nowości odnośnie tego projektu. http://maxreklama.duu.pl/showthread.php?tid=568&pid=1096#pid1096 Na tym forum jeżeli ktoś chce oczywiście może zareklamować swoją strone, produkt, profil Facebook, blog, forum i jak najbardziej za free (bo ruben zaraz napisze że za zareklamowanie sie też chcą naciągnąc za kase) Tak ruben reklama jest dzwignią handlu wiec ..była..jest...i bedzie czy tego chcesz czy też nie. Chciałbym żeby każdy jeszcze raz zrozumiał że chodzi mi o naświetlenie tego biznesu, ja nikogo nie namawiam wrecz zalecam aby sam sie dodatkowo zapoznał w necie a czy wtedy podejmie rozsądną decyzje? to tylko on sam zadecyduje.. ...na koniec dodam..że tak .........też zostałem oszukany w internecie ......ale to nie może być powodem moich rozterek do każdej z firm w Internecie działającej lub zaczynającej swoją działalność. Jak wiesz są ludzie..i ludziska... Pozdróweczka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Okił
Just Been Paid jest jedną z kilkuset najpopularniejszych stron na świecie.To nie jest jakiś polski Amber Gold,działa na patencie zarejestrowanym oficjalnie w USA.W Google bez problemu znajdziecie wszystkie informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edwardos , edwardos
Nie strasz , nie strasz , bo się zesrasz a ponadto żółć wybije ci na czółko i jak pójdziesz w sobotę do remizy na dyskotekę , z takim czółkiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miastowy
Polska to jest naprawdę wieś.Miliony ludzi zarabiają w Just Been Paid,wystarczy sprawdzić na Alexa.com czy Wolframalfa.com.Tymczasem polska wieś uważa że to piramida

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edwardos13
Dokładnie dwa miliony userów..tak podają statystyki. Tak dokładnie, jak ludzie myślą że gdy trzeba zainwestować to każdy ich oszuka.. Oczywiście trzeba mieć głowe na karku, poczytać, zapoznać sie i podjąć własciwą decyzje. Jak wiemy są rózni ludzie ale też są tacy którym nie zalezy na przekrecie, wyzysku i samobogaceniu sie - być moze jednostki, ale są. Jak przedmóca powiedział Polska naprawde jest troche zacofana w tych działaniach i potrafią lokować pieniążki "ale tylko w złe biznesy" w realu bo w wirtualu to już ich najbardziej "mogą obkraść". Umarł stary król JBP - niech żyje nowy król ProfitClicking. Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawiedziony Polską 2012
W Polsce Apolandia nie może ruszyć bo prosty lud widzi tam piramidę.A możliwości są tam większe niż Just Been Paid i inne zagraniczne programy.Z tego co mi wiadomo Apolandia złożyła właśnie do Komisji Nadzoru Finansowego wniosek o objęcie ich nadzorem. Ale czy to wystarczy?Prosty lud powie że KNF widocznie sie pomylił albo wymyśli coś innego i nadal będzie biedował nie korzystając z możliwości zyskania ogromnych pieniędzy. Gdyby Just Been Paid albo Mint powstały w Polsce nigdy by nie wystartowały.Dziwny kraj,dziwni ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edwardos13
zawiedziony Polską 2012 tak własnie przejrzałem ten projekt być moze bedzie ciekawy. Na ich stronie pisze że "byli badani" ale nik nie stwierdził żeby mieli oni pobudki piramidy, "Hajpa" czy MLM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JWP Hrabia Ponimirski#
Wasza głupota poraża, PORAŻA :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edwardos13
Hehee "Hrabia" jak sie wypowiadasz to sie wypowiadaj co do tematu...poza tym z Twoim "tokiem" myślenia oraz tym co dotychczas napisałeś to nie mogłeś zdobyc tego tytułu...on jest dla innych...wiec go..nie zadużywaj...prosze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JWP Hrabia Ponimirski#
Prosić ci wolno !. rozmawiać nie ma o czym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko pięknie
tylko co się stało ze stroną JBP? moja opinia wcale ten program dobzre nie działa , moze dobrze naciąga. bo nie nalicza i nie wypalca kasy z zamknietych pozycji nawet po wykupieniu upgrade. i jak beda restarty co dwa miesiace to nik nic nie zarobi tylko wlasciciel . Po ostatnim restarcie zabrali mi 75% pozycji a kasy nie ma i jak ludzie pisza to jeszcze nikt kasy za matrixa nie dostał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Okił ...też Matoł
napisał on : ,, Just Been Paid jest jedną z kilkuset najpopularniejszych stron na świecie.To nie jest jakiś polski Amber Gold,działa na patencie zarejestrowanym oficjalnie w USA.W Google bez problemu znajdziecie wszystkie informacje. ,, przeczytaj panie Matole powyższy mój wpis , chociaż wątpię , byś coś zrozumiał , a jak kochasz Google , to zobacz , że w USA o wiele łatwiej zrobić ludzi w Wała niż w Polsce , szczególnie ,, młodych , wykształconych , z wielkich miast ,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edwardos13
Heh..potraficie tylko obrażać..czyżby zazdrość? Prosiłbym moderatora o usuniecie tego tematu szkoda mi takiej opinni o firmie którą wydają sceptycy którzy do niczego w życiu nie doszli i nie dojdą (nie wszyscy lubią gnój wywozić z obory a wrecz przeciwnie niektórzy lubią popracować głową i pomnożyć swój kapitał). Zmieniają nicki, obrażają, Panowie co z wami. Masz jakiś konkret pisz a nie to sobie obrażaj kogoś na swoim podwórku. Jeżeli chodzi o restarty to są od 3-6 miesiecy i jeszcze nie było żadnego restartu który by obejmowal 2 miesiące. Poza tym to tylko potwierdza żywotność systemu (jest to forma zabezpieczenia przed upadkiem). Opoznienia sa jak najbardziej ale to jest powodowane napływem nowych użytkowników , kont a wiec i pracy wiecej a i serwery nie wytrzymują. JBP jest obecnie jako ProfitClicking - jest to nowa odsłona programu gdzie wszystko ma chodzić lepiej i szybciej. Narazie fakt, sporo rzeczy nie działa wiec wszyscy czekają aż to ruszy w nowej, pełnej formie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×