Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kalinka3564

tabletki czy wysokie libido?! :O

Polecane posty

Gość Kalinka3564

niestety wyglada na to ze musze wybieram miedzy tabsami a ich brakiem i wyzszym libido. Odkad biore tabletki (poltora mies) z czasem pwoli traciłam ochote na seks w sumie moj facet bpraktycznie w ogole mnie nie pociaga.. :/ przed bylo inaczej i moglam codziennie...ze wzgledu na komfort zdecydowalismy sie na tabletki jednak widze ze wiaze sie to z wieloma skutkami ubocznymi w moim przypadku , chyba najgorszym jest spadek libido do 0 i suchosc :/ byłam ponownie na konsulatcji u gina i powioedzial ze moge miec z innych tabsow gorsze skutki uboczne wiec to sa jedne z lżejszych bo stosuje tabsy niskohormonalne... mozliwe ze libido wzrosnie z czasem? bo jak na razie seks moze dla mnie ne istniec ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedne niskohormonalne mogą obniżać u Ciebie libido, a inne nie. Niskohormonalnych środków na rynku jest wiele, zazwyczaj różnią się przynajmniej jednym składnikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raaczej nie wzrośnie
Ja z tego plus paru innych powodów musiałam zrezygnować z tabsow. Możesz spróbować zmienić, ale jeżeli reagujesz tak na minipills to raczej reweacji nie oczekuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×