Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość test4lifepl

Chcesz schudnąć -Zapraszam

Polecane posty

Gość test4lifepl

Pomagam osobom chcącym zrzucić tkankę tłuszczową lub rozpocząć aktywność fizyczną . Zaplanuję jadłospis dietetyczny oraz plan aktywności dostosowany do Państwa trybu życia ,upodobań oraz ewentualnych chorób towarzyszących . Zapraszam na bloga http://sylwetkamarzen.blogspot.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość test4lifepl
Jestem dyplomowanym dietetykiem z Certyfikatem Ministerstwa Edukacji .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hammanamma
Zerknęłam. Przepis na pizzę z kalafiora uważam za rewelacyjny. Uwielbiam kalafiory, więc przepis wypróbuję. Niestety, ja żadnej diety nie mogę stosować, bo i tak nie chudnę, więc odpadam w przedbiegach. Od pól roku ćwiczę, 5 razy w tygodniu po godzinie dużego wysiłku aerobowego, jem zdrowo ( żadnych fast foodów, jedzenie półwegetariańskie,ale dużo ryb na parze ze względu na Omega 3. Dużo warzyw, trochę owoców, mąka tylko pełnoziarnista i niewiele, trochę pełnych kasz i nic z tego. Nie schudłam ni grama, a nawet lekko przytyłam. W związku z tym olewam diety, dziś poszłam i sobie kupiłam sernik. Wyrzeczenia i sport nic nie dają, a na pewno nie mnie. Pól roku harówki i du...a blada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość test4lifepl
Należałoby rozważyc tu jakieś choroby współistniejące ,zrobić proste badania . W takiej możliwości również służe pomocą.Nie ma takiej możliwości żeby ktoś nie chudł jeśli je mniej kcalorii niż spala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niska50kkkkkkgg
Ile to kosztuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość test4lifepl
prosze o kontakt mailowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość test4lifepl
proszę o kontakt meilowy r.podruczny@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarina1155
Z tym chudnięciem to jest różnie. jak byłam młodsza szybko gubiła. teraz jest coraz gorzej. Odrzuciłam węglowodany i słodycze. Jem tak ok. m-ca. Schudłam 1,7 kg. Od dwóch tygodni stoje w miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość test4lifepl
Wykluczenie weglowdanów jest błędem ,nalezy zbilansować diete ,właśnie dlatego postępy się zatrzymały/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeechhh
żebyście wiedzieli ile kilogramów rzuciłam w swoim życiu... pewnie kilkaset a dalej mam nadwage moje życie to ciągłe tycie i chudniecie :( jestem jedną wielką porażką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość test4lifepl
Bo wy drogie Panie wierzycie w cud działanie diety 1000 lub 500kcal i to zawsze kończy się efektem jo-jo i nawet przybraniem większej ilości tłuszczu niż przed odchudzaniem. Zeby chudnąć trzeba jeść to jest podstawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeechhh
trzeba jeść.... gdybym pozwoliła sobie na jedzenie to ważyłabym 200 kg chyba ja już przy 1000 cal dziennie zaczynam tyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość test4lifepl
To trzeba sobie zrobić badania ,bo to moga być kłopoty ze zdrowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeechhh
podstawowe badania robię regularnie, wszystko w normie tylko mój metabolizm jest zerowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś chuda
Witam pozwole sobie wkleic z innego topicu. Jedzenie- Unikam pieczywa, a jeśli jem to wiloziarnistą bułkę na śniadanie. Jem dużo surowych warzyw, pieczone mięso z kurczaka i ryby na parze, jak węglowodany to tylko kasze, ryż brązowy, od czasu do czasu ziemniak, albo 2 małe. Im później tym mniej węgli, a więcej białka. Jem jajka gotowane, albo taki ala omlet z samych jaj+ wiejski serek i np truskawki. nakolacje jem ryby z warzywami, albo filet pieczony, albo serek wiejski. Owoce jem zazywczaj do południa, w koncu to też cukry. Staram się jeść jak najwięcej warzyw i dodaję je do niemal każdego posiłku. Nie słodzę niczego, unikam soli, no i wsyztkiego co przetworzone. Jakieś wegety czy rosołki nie używam tego wcale od lat. Czasem jem zupe, ale na warzywach i staram się aby porcje były małe. Pije 2L wody dziennie i herbaty owocowe i zielone, czasem rano kawe z mlekiem ale nic nie słodzę. Staram się jeść co 3godziny, a kiedyś jadłam 2-3 posiłki dziennie. Ost posiłek na 3-4 gdoziny przed spaniem. Cwiczenia- biegam na przemian z marszem ok 40min co drugi dzien a w te dni kiedy nie biegam- rower stacjonarny. Interwały tak sie to chyba nazywa. Zazwyczaj ten rower i bieg sa ost elementem treningu bo przed nimi zawsze po rozgrzewwce, robię treningi z ciężarkami 1,5kg na rózne partie mięśni- podglądam różnych treerów na you tube i ćwiczę z nimi. Staram się robić dzień przerwy na regenerację mięśni, a więc jak dziś ćwiczę brzuch i ramiona, to jutro nogi i pośladki. Co 3 dni robię dzień bez cwiczeń, ale za to Ok. 1 godz chodzę szybkim marszem w te dni. Robię też treningi cardio i aeroby ( też z you tuba) Czasowo wygląda to tak, że po rozgrzewce ok 10min robię trening cardio ok 20min czasem 30, potem z hantlami kolejne 20 a potem rower 30-40min, albo bieganie i rozciąganie na koniec. 11:50 [zgłoś do usunięcia] kiedyś chuda pisząc małe porcje mam na myśli takie, które mieszczą się na małym talerzyku, czy dziecięcej miseczce. (pożyczam od 2letniej córki Zazwyczaj jest to 1filet z kurczaka, ryba 2filety, a kaszy czy ryżu ok pół szklanki(gotowego, ugotowanego już) natomiast surówki jem więcej, z racji tego że to zazwyczaj same warzywa, czasem z jogurtem albo spryskane oliwa- (mam taki "psikacz" i 10 psiknięć to 1 łyżka. Ja psikam tej oliwy 1-2 razy na całą michę surówki dla całej rodziny) Czasem jem lody, w niedziele zazwyczaj, ale to jednyne odstępstwo na jakie sobie pozwalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś chuda
test4life co o tym mylisz? dobrze robie, co moge zmienic zeby schudnac trwale i duzo. Dodam, że takiej diety pilnuje od 2miesiecy a w miare zdrowo zywie ise od dawna, tylko kiedys prawie nic nie jadlam, a teraz jem co 3h. Oczywiscie wtedy nic nie schudlam, a teraz leca obwody a waga lekko drgie tylko( wiem ze miesnie waża wiecej niz tluszcz, ale i tak mobilizacja mi spada jak widze ze przez 2 mies schudlam 1kg)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś chuda
moj lekarz podejrzewa u mnie niedoczynnosc tarczycy, wyniki wyszly troszke nie takie, za miesiac widze sie z endokrynologiem. Pytanie- czy jesli to tarczyca znaczy, ze nie schudne nawet staosujac diete icwiczenia jak wyzej? (uwielbiam ruch)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś chuda
dodam jeszcze, ze na sniadanie jem wlasnorecznie przygotowane musli tez, o tym w tamtych postach nie wspomnialam, a jak jem jogurt to tylko naturalny i zmixowany z owocami ew lyzka miodu. Po treninu, albo przed jem banana. Orzechy, ziara ogolnie dobre tluszcze tez dorzucam. To jak doradzisz mi? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zareklamowal bloga
i znikł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zareklamowal bloga
jak zaplacisz pewnie ci doradzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a zaba sama jest gruba
i h.uj nic nie odpisal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość test4lifepl
Przy niedoczynności tarczycy wszelkie starania o schudnięcie będą utrudnione ,endokrynolog rozpocznie leczenie euthyroxem najprawdopodobniej i powinno już odchudzanie iść normalnym torem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość test4lifepl
Drugim czynnikiem niepozwaljaćym schudnąć jest stres i hormon kortyzol , ale i na to są sposoby :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×