Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość iPhone

kochanki,przytulanki,przyjacolki

Polecane posty

Gość jajka z majonezem
pewnie , że nie każdy i nie każdy lubi czekolade czy dżem. raz słodko raz pikatnie , czasem tak zwyczajnie ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie w zycie trzeba sprobwac wszystkiego :)Mam podac przepis na te jajka z chili?:P jajka tu grasuje zlodziej nickow,nie przejmuj sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaksa,,
ja poproszę, bo w moim wykonaniu to z majonezem szczypiorkiem i groszkiem, tez dobre :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jajeczka gotujemy na twardo,potem roztrzepujemy widelczykiem,dodajemy szczypioreczek,papryczke chili ile kto lubi,sol,pieprz,jogurcik naturalny i mieszamy:)Potem dajemy na kanapeczke do tego ogoreczek lub pomidorek i pycha;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaksa,,
jak to z samym majonezem ? a jajka osobno :D A to taka pasta jajkowa :) spróbuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaksa,,
podoba mi się jak mężczyzna potrafi poruszać się w kuchni:) a nie tylko w salonie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaksa,,
haha no tak można się po nicku zorientować :D ale kuchnia z sypialnią tez się nieźle komponują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaksa,,
tak. I kucharz musi być pierwsza klasa :D Na razie uciekam, może zajrzę wieczorem. mam wrazenie ze następuje uzaleznienie od forum internetowego :O a kobiety mają mniejsze szanse z wyjscia z uzależnień. podobno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gioana
ja lubię tak: jajko, majonez, śledz, kukurydza - mniaaam, raz w tyg. obowiązkowo takie śniadanko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gioana
zboczony na pewno dobre, a salatką jarzynową mogłabym się objadać od rana do wieczora (i dodatek śledzika w niej - wielce wskazany...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
salatka jarzynowa tez jest ok.ja lubie robic spagethi z cebuli,papryki,pieczarek,pomidorow w puszce,do tego przyprawa,miesko samemu zmielone drobiowe,przyprawy,ciemny makaron i jazda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gioana
zboczony w ogóle to teraz u mnie króluje leczo - bo taki sezon :) mam prawie codziennie - wrzucam na oliwę papryke, pomidora, cebule, kielbase i zaraz jest! duuużoo pieprzu (wiesz...pikantność ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gioana
jak mam to też daję chili, albo sypię w proszku, ale pieprz tez ma moc w tym daniu -taki świezo mielony :) Z/zboczony, Ty masz dwa nicki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem podstępna - a co Ty nie masz kontaktu do tego faceta?? Zadzwoń do niego, napisz! Ja też odnowiłam kontakt z kimś kogo poznałam 5 lat temu i jest znowu super.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gioana
To ten z dużej litery to pisze ktoś inny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gioana
w tym topiku raz jest z duzej raz z małej, nie łaziłam po innych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jaja teraz zauważyłem,raz wchodzi z dużej,a raz z malej oba są moje.Ukradziono mi poprawnego ortograficznie. Cześć Kati Lipton 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×