Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zielooki kot

dbanie o siebie

Polecane posty

Gość zielooki kot

Otóż mam plan jak praktycznie każda z Was-zadbać o siebie. Od poździernika idę na siłownię, ale do tego czasu chcę już coś zrobić. Czekam na buty do biegania i stanik sportowy i zacznę się więcej ruszać. Planuję 3x w tygodniu, najpierw po 30-40 minut marszobiegu, potem stopniowo 4x w tygodniu 1h dojśc do pełnego biegu. Po bieganiu zestaw brzuszków i na mięśnie proste grzbietu. W dni nietreningowe krótkie ćwiczenia rozciągające ok.1h z rozgrzewką. Do tego ograniczę słodyczę, wyeliminuję słodkie napoje, fast foody Ostatnio byłam na oczyszczaniu twarzy, zaczęłam też o nią mocniej dbać. Za radą kosmetyczki nie myję jej wodą i żelem tylko mleczkiem oczyszczającym, a później tonik. Czasem w razie potrzeby krem Bambiono. Do tego dwa razy w tygodniu maseczka błotna firmy BingoSpa(może ktoś stosował i chce podzielic się opinią? ) Raz w tygodniu silnie nawilżająca maseczka do włosów. Do tych wszystkich ćwiczeń chcę dołożyć kurację antycelulitową. Krem Perfecta rano i wieczorem a dodatkowo 2x w tygodniu okłady z kremu "Algi na rozstepy i celulit" również firmy BingoSpa, owinąć sie folią na 30minut Jak myślicie czy to wszystko przełoży sie na poprawę wyglądu? po jakim czasie mogę spodziewać się efektów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggrretta
Czyżby bingo rozpoczynało kolejną kampanię spamerską (jakoś 2-3 miesiące temu podobnych postów się namnożyło na potęgę)? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonoki kot
to nie jest kampania spamerska, chciałam się dowiedzieć czy ktoś używał coś z tej firmy, bo nie bardzo mogę znaleźć opinie... czy krem Bambino też jest firmy Bingo? nie wydaje mi się... poza tym topik jest o czymś innym niz tylko jakiego mazidła i do czego używam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sparawdzone w praktyce
mnie pomogła sama dieta białkowa, schudłam 4 kilo, znikł celulit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonooki kot
tylko ja nie do końca wierzę w te wszystkie diety... obawiam się efektu jojo. Poza tym dieta białkowa mocno obciąża nerki. Jestem raczej szczupła osobą. 60kg 169cm wzrostu. Mam dosyć umięśnione ramiona, nogi i brzuch. Mam tylko lekko odstające boczki odkąd pamiętam, taka figura. Więc nie chcę specjalnie się odchudzać a jedynie lekko poprawić sylwetkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sparawdzone w praktyce
gdy ważyłam 60 kilo przy 170 też wyglądałam tak sobie, schudłam 4 kilo i nie ma ani celulitu ani fałd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja recepta to jak najwięcej się ruszać, zwłaszcza jak siedzisz przed kompem w pracy albo na zajęciach (nie wiem dokładnie co robisz na codzień). Ja kupiłam na wiosnę buty i kije do nordic walking (sprawdź sobie firmę Hi-Tec, mają w miarę tanie rzeczy) i zaczęłam chodzić. Najpierw w weekendy, a przez wakacje częściej. Efekty widać. Gdybym jeszcze ściślej przestrzegała diety, to myślę że byłyby bardziej widoczne :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonooki kot
zaczęłam już biegać od poniedziałku, bo dostałam buty :) biegam 3 razy w tygodniu po 50 minut plus brzuszki itp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×