Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 23fuksja

Kobieta na motocyklu PORADA !

Polecane posty

Gość 23fuksja

Witam szukam KOBIET jeżdżących na motocyklach aby się poradzić ;-) Mam dość głupi problem, wiele dziewczyn jeździ na motocyklach i mają rozpuszczone włosy/kucyk .. ja gdy rozpuszczę to po jeździe mam tak poplątane że szok.. też tak macie?? dziwię się że tyle dziewczyn ma włosy rozwiane przez wiatr ale mi się wyjątkowo plączą i muszę splatać warkocz... a to już nie to :) proszę o radę co robicie z włosami albo może jak je potem rozczesać ;D z góry dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ja jeżdżę na motocyklu zawsze z rozpuszczonymi włosami i ani razu nie miałam z nimi żadnego problemu. Nie wyobrażam sobie jeździć inaczej, wtedy czuje się tak łyso.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23fuksja
no kurcze ja mam momentalnie tak poplątane że szok.. ten wiatr mi je plącze... nie wiem co z tym fantem zrobić tak szczerze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23fuksja
może ? poszukam i popróbuję dzieki za rade! bo naprawdę męczy mnie to że nie mogę rozpuścic włosów bo przy większych prędkościach to poplątane ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi też się plączą ale zawsze jeżdzę w kucyku, nie raz zgubiłam spinkę czy gumkę do włosów mówi się trudno :) wiatr we włosach zawsze będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23fuksja
mi sie plączą do tego stopnia ze nie umiem ich wogóle rozplątac i temu pytam o jakieś złote rady w tej kwestii :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×