Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość narciara......

relacje z ex i nowe rodziny

Polecane posty

Gość narciara......

czy sa tutaj osoby, ktore sa w 'drugich' zwiazkach i maja dzieci z poprzednich? moj maz ma dziecko z poprzedniego zwiazku, mamy tez swoje dziecko. jego ex ma tez drugie dziecko i meza. czy sa osoby, ktore funkcjonuja w takich relacjach i te relacje z bylymi sa dobre? czy spotykacie sie/rozmawiacie ze soba? czy raczej jest odwrotnie - nie utrzymujecie kontaktow poza tymi dotyczacymi dziecka z poprzedniego zwiazku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa mama karolcia
ja jestem w takiej relacji, jestem druga partnerka. i musze przyznac odkad byla meza zalozyla nowa rodzine nasze relacje sie znacznie poprawily do tego stopnia, ze dzwonimy do siebie i spotykamy sie raz na jakis czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JajaPartnerskie
A jak partner rozstanie sie z partnerką i znajdą sobie nowych partnerów, którzy też mieli partnerów i znaleźli nowych partnerów, którzy mieli partnerów i mają nowych partnerów?.... QŹWA! To to cała wieś może być skoligacona po kondomie!! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jaja...
To sie nazywa rodzina pathworkowa i się wtedy wana kupuje. Z dwojga złego lepiej w zgodzie życ może?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JajaPartnerskie
Z całą wsią?? A jak "szwagier""szwagrowi" koguta przejedzie? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mialam blizniaki kiedy związalm sie z mezczyzną ,ktory rowneiz samotnie wychowywal dwoje dzieci(5 i 7 lat) Stworzylismy rodzine, i doszly nam wspolne dwie coreczki Ani on nie utrzymuje kontaktow z ex,dzieic tez nie, ani ja ze swoim bylym mezem rowniez nie,blizniaki tez nie Uklada nam sie prawidlowo,relacje moich blizniakow do niego byly dobre, tak jak jego dzieci do mnie tez bez zadnych negatywnych emocji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×