Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zagubiona 27

Czy jestem aż tak zła....

Polecane posty

Gość zagubiona 27

Wiem że pewnie mnie tu zaraz ktoś zlinczuje... Mam męża z którym przeżyłam 10 lat w tym 4 lata jesteśmy po ślubie. Mamy 3 letniego synka. 1,5 roku temu mój mąż zostawił mnie na pół roku dla 20 letniej sąsiadki. Cierpiałam strasznie, on mieszkał z nami a oficjalnie pokazywał się z nią. To było piekło. Nie wiedziałam dlaczego tak się stało - było między nami dobrze aż tu nagle taki cios. Dziś żałuję ze go nie wyrzucilam tego samego dnia. Po pół roku wrócił, skomlał jak pies że kocha, że zrozumiał. Smsy od jego kochanki długo jeszcze dostawałam. Ale przyjęłam go z powrotem. Jednak ciągle mu wyrzucałam to co zrobił, drażnił mnie. Drażnił mnie jej widok w mieście. I stało się. Ja też sobie kogoś znalazłam. Przypadkowo. Znaliśmy się jakiś czas. Zawsze był ciepły uśmiechnięty... Są tacy ludzie na których patrząc humor się człowiekowi poprawia. On jest właśnie taki. Powiedzialam mężowi że odchodzę, że go kocham. I teraz to ja jestem ta zła , najgorsza - co ma kochanka. Bo mąż jak twierdzi zrozumiual swój bład i wrócił a ja nie zbuduje swojego szczescia na jego nieszczesciu. A przecież to był tylko mały jego błąd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubiona 27
Po jego odejściu przestałam wierzyć w małżeństwo. Całkowicie. Niczego ono nie zmienia. Po co to komu :( I po raz kolejny to ja czuje sie winna. Czulam sie winna kiedy odszedl, czuje sie winna teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobrze robisz :)
Po co ci zdradzacz jak tamten moze byc lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
nie czuj sie winna!!!! nie powinnas pozwolic wrócic mężowi, a teraz badz szczesliwa bo z waszego małżęństwa i tak by nic juz nie było, rozwiedz siei badz szczesliwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochanka Franka
Lila prowde godo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×