Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bigtits

Za duży biust

Polecane posty

Gość bigtits

Hej, zdaję sobie sprawę z tego, że to może być dziwne pytanie, ale mimo wszystko spróbuje - może się czegoś dowiem. Czy znacie jakieś sposoby nieinwazyjne na zmniejszenie biustu? Wiem, że on "spada" wraz z utartą wagi, jednak moja jest w porządku, mimo to cycki tak jakby nie pasują mi do korpusu ;) Poradzicie coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bigtits
Rzecz w tym, że schudłam ze wszystkiego, tylko nie z biustu i teraz wygladam kuriozalnie. Operacja nie wchodzi w grę, za bardzo się boję takich ingerencji. Myślałam, że może jakoś inaczej da radę, maseczki jakies specjalne, czy coś w tym rodzaju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elmiksawa
Dobrze dobrany stanik masz? Jaki rozmiar nosisz na jakie wymiary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie kombinuj z obciskającym stanikiem, bo tylko sobie zdeformujesz biust. zaakceptuj albo zdecyduj się na zabieg. przejrzyj sobie filmiki na youtube z dr Osuchem, mnie interesowała korekta nosa, ale może akurat będzie coś o pomniejszaniu biustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bigtits
Hmm nie wiem co ma wspólnego dobrór stanika z wielkością biustu, jednak mi dobiera biustonosze profesjonalistka z salonu z bielizną Samatha, więc ufam jej bezgranicznie w tym temacie. @miodowo - dzięki za wskazówki. jednak boję się operacji i nie wiem czy byłabym skłonna się na nią zdecydować. filmiki jednak obejrzę. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elmiksawa
Co ma wspólnego? A zajrzyj choćby tutaj: http://stanikomania.blox.pl/2007/08/Kwestia-rozmiaru.html I idź do prawdziwej profesjonalistki od brafittingu (adresy: http://stanikowamapa.prv.pl/) , bo Samanta nie ma pełnej rozmiarówki i bardzo możliwe, że żeby sprzedać dostajesz to, w co się mieścisz a nie to co jest dla Ciebie najlepsze. Zresztą, łatwo możesz orientacyjnie zweryfikować rozmiar tu: http://www.atlastravel.nazwa.pl/mariska/ Ale może wolisz posłuchać tej spamerki od operacji plastycznych (tak, tak, spamerko: wystarczy wpisać twój nick w google plus hasło "osuch", widać od razu, kto ci płaci!)? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bigtits
@elmi - generalnie rozumiem o co Ci chodzi: stanik ma wpływ na kształt i wygląd biustu. ale mi zależy na takim fizycznym zmniejszeniu piersi, a nie tylko wymodelowaniu bielizną. Oczywiście skorzystam z linków od Ciebie, dziękuję. Jednak to wciąż nie jest rozwiązanie, którego szukam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie da rady
Tylko operacyjne zmniejszenie,mam ten sam problem,jestem szczupła,a biust ,szkoda pisać:-o.Moja koleżanka zdecydowała się ,optycznie wygląda jakby zrzuciła 10 kg:D, przeraźliwie chuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety facet
pokażcie te cudeńka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bigtits
@nie da rady - znasz może szczegóły takiego zabiegu? czy boli, jakie są warunki, czas rekonwalescencji i koszty? @facet - gdybym była skłonna je pokazywać nie chciałabym nic w nich zmieniać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zieloneoczta
kurcze ja powiększałam biust, ale wiem, że doktor Osuch też się zajmuje pomniejszaniem, nie wiem ile to może kosztować ale pewnie podobnie jak powiększanie czyli kilkanaście tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6565gytfr4444
Ja bym sprobowala tak.... Przedewszystkim dieta, duzo sportu i kazdego wieczoru masarz sola i owijanie folia albo pasem neopranowym...napewno cos to da. Sama mam ogromny biust ..rozmiar 70 G i gdyby nie fakt ze staram sie o dziecko to takie cos bym sobie zafundowala przez miesiac zeby sprawdzic....nic nie masz do stracenia a nie zaszkodzi..powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
próbowałam, ale niestety biut potem wisi. Okropnie się czułam z tym ale w końcu poszłam do Osucha, żeby mi ten biust podniósł, przyznam, że zrobił kawał dobrej roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×