Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość siwi49

Co daje zamieszczenie zdjecia w CV?

Polecane posty

Gość siwi49

hej czy waszym zdaniem osoba aplikujące na jakies stanowisko np biurowe czy z sluzbie zdrowia zyska cos na tym ze w cv bedzie skan jej zdjecia? Czy jest szansa ze taka osoba bardziej zapadnie pracodawcy w pamiec? Jakie są plusy a jakie minusy dodanie do cv zdjecia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mario Bolucci
Dla mnie umieszczanie zdjęcia daje to, że dzięki zdjęciu CV przestaje być kawałkiem papieru, a zaczyna być bardziej ludzka. To samo mam z telefonem i e-mailem - lepiej koresponduje mi się i kontaktuje z osobą którą widziałam, bo przestaje być dla mnie głosem w słuchawce i literami na ekranie a staje się człowiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0_o 2525
ja dziś byłam na rozmowie kwalifikacyjnej. w cv nie umieściłam zdjęcia ponieważ nie było takiego wymogu w ofercie. szczerze powiedziawszy też nie wiem jaki jest cel wstawiania fot w cv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wqewerwr
dla mnie to glupota, nie dosc, ze opisujesz cale swoje zycie, dane osobowe to jeszcze zdjęcie mordy, jestem przeciwna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdslvmmmmmmmm
bo nikt nie chce mieć w firmie paszczura, jak cie ocenia ze morda sie jako tako nadaje to może zaprosza na rozmowe. Też jestem przeciwna ale nic na to nie poradzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osobiście nie lubię zamieszczać zdjęcia w swoim CV :) Jednak wiem, że są zawody, gdzie miła aparycja jest ważna i pierwsza selekcja nadesłanych CV może polegać na odrzuceniu tych bez zdjęcia. Zdjęcie w CV powinno być zdjęciem biznesowym (podobne do legitymacyjnego). Ma pokazać, że poważnie traktujemy ofertę pracy. Oczywiście jest też pewne ryzyko. Jeżeli zdjęcie się nie spodoba, to mamy mniejsze szanse na zaproszenie nas na rozmowę. Jeżeli się spodoba, to szanse rosną :) Mimo wszystko jesteśmy ludźmi i chcąc czy nie zwracamy uwagę na pewne cechy, które wzbudzają w nas sympatię. A tu kilka linków: http://praca.wp.pl/title,Jakie-zdjecie-do-CV,wid,9498196,wiadomosc-kariera-zarobki.html?ticaid=1f0b7 http://gazetapraca.pl/gazetapraca/1,74861,11342190,CV__pokaz_mi_swoje_zdjecie__a_dam_ci_prace.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iuuthkewhgfjwhkgef
nigdy nie zamieszczam w cv zdjęcia. Jeżeli ktoś jest zainteresowany Twoim doświadczeniem to i tak się odezwie. Wiem to z własnego doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam żadnego doświadczenia, więc wklejam zdjęcie w CV. Może ktoś mnie zapamięta. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scheurich
albo sobie ciebie źle skojarzy..np bedziesz podobna do kochanki męża rekruterki :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×