Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mineralny

Dyskopatia, astma - brak orzeczenia o niepelnosprawnosci , brak pracy

Polecane posty

Mam 25 lat i nie pracuje juz 2 lata. Mam srednie , pracowalem fizycznie , zlamalem kregoslup, nastpenie mialem rezonans magnetyczny , ktory wykazal przepukline , kregoslup mam lekko skrzywiony. Pracujac fizycznie karetka wziela mnie nieprzytomnego przez dusznosci. Bylem na komisji o orzeczenie o niepelnosprawnosci jednak mi nie przyznano. O pracy umyslowej nie mysle bo watpie,ze ktos mi taka da gdyz mam tylko srednie. Fizczyna - ledwo moge naczynia zmyc pochylajac sie nad zlewem. Co dalej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasanka....
nawet lekkiego ci nie dali? ja mam poważną wadę wymowy i nie pracuję od 3 lat, nawet nie szukam pracy, bo wszędzie liczy się tylko komunikatywność a ja czasem po prostu nie mogę mówić... o grupę nawet się nie staram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daja orzeczenie na wade wymowy z tego co slyszlaem. No mi powiedzial lekarz,zebym sie schylil i to cale badanie bylo. nie dostalem nawet lekkiego. spoko raz sie schyle, ale po 10 ledwo moge sie wyprostowac. Z wada wymowy mozna pracowac fzycznie na normalnym stanowisku indywidualnym , gorzej jak nie mozna zadnej pracy wykonywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłem w pracy , ale krotko, z takiego wzgledu,ze pracodawca bal sie ,ze cos sie stanie z moim kregoslupem , nie dziwie sie widzac,ze po zlamaniu mialem pol roku chorobowego. I jak tu znalesc prace? To ze bol byl nie do zniesienia to juz inna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Może pomogę ?
Pracowałeś legalnie ?. Czy twój obecny stan zdrowia jest spowodowany błędem medycznym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×