Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

landryneczkowo

sex po alkoholu

Polecane posty

od 5-6 miesiecy biore tabletki anty. regularnie,zadnej nie zapomnialam, nie wymiotowałam (chyba że dużo po wzięcu tabletki, jakies 19 godzin po)są to tabletki Daylette, problem jest taki, że wczoraj byłam na imprezie i zaszalałam... spałam z "kolegą:/" byłam bardzo wcięta... robiliśmy to z gumką, mam czego się obawiać ? ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..........bb
bralas tabletki i byla tez gumka. wiec niby czego sie obawiac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśłi połknęłaś tabletki i gumkę to niema co się dziwić że cie skręca w żołądku - wtedy masz szansę. Plemnik potrafi żyć 3 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 26 lat
troche nie rozumiem autorki- skoro bierzesz tabletki(wg Ciebie prawidłowo), stosujesz prezerwatywe to skąd miałabyś być w ciązy? wiesz skąd sie biorą dzieci? wiesz po co sa tabletki anty? prezerwatywa? Nie wiem ile Ty masz lat ale poczytaj sobie troche mądrych ksiązek i ulotek, że nie tak łatwo przy podwójnym zabezpieczeniu zajśc w ciąze.. alkohol nie ma wpływu na tabletki (ewentualnie jak przesadzisz i zwymiotujesz do 4h po zażyciu), "kolega" miał prezerwatywe rozumiem,że to zabezpieczenie przed chorobami itd ale skoro nie pękła, nie zsunęła sie to antykoncepcja została zachowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem okropną panikarą. Boję się, że mógł przenieść na palcach czy coś... wiem, że nie powinnam się denerwować w ogóle bo biorę tabletki no ale ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 26 lat
o jej...dziewczyno nie panikuj, tabletki anty działaja ,jak przyjmowałas zgodnie z ulotka. A ewentualne plemniki z palca ...no chyba by musiał je nie wiem jak głęboko wkładac... do zapłodnienia raczej potrzebny jest pełny wytrysk gdzie mają,że tak powiem odpowiednia prędkośc żeby dotrzeć gdzie powinny. Mógł cos tam tych plemników "wsadzic" na palcu ale watpie żeby ich żywotnośc była na tyle dobra żeby mogły dojśc do jajeczka- którego podczas brania tabletek nie "produkujesz"- owulacja zatrzymana. Naprawde nie panikuj, skoro nie ufasz tabletkom to po co je przyjmujesz? i nie oceniem, bo to nie moja sprawa, ale następnym razem lepiej przemysl 2 razy jak pojdziesz z "kolega" do łózka...seks to przyjemnosc ale i odpowiedzialnosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak bierzesz proszki anty. to wgl nie musisz stosować dodatkowego zabezpieczenia(typu np gumka) po to są te proszki.Oczywiście jeżeli bierzesz je regularnie,nie masz biegunki,wymiotów itp. W Twoim przypadku z tego co piszesz to raczej bym się tak nie martwiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 26 lat
a ja myśle, że skoro to z "kolega" to bardzo dobrze zrobiła zabezpieczając sie dodatkowo, po 1 jako ochrona przed chorobami a po 2 tabletki ..99% pewności, która przy przypadkowych stosunkach z facetami, z tego co widze, w głowach kobiet spada do 50% :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×