Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość frotka2012

wymagajaca szefowa/przedluzenie umowy

Polecane posty

Gość frotka2012

czesc pracuje w angielskiej firmie Teraz mija mi niecały rok. Niestety wcześniej byłam na umowę zlecenie, za to wczoraj dostałam propozycje przejscia umowy o pracę na 3 miesiące. Oczywiscie wiążą się z tym duże profity i większa $. Problem natomiast jest taki, że moja szefowa jest bardzo wymagająca. Czasami jak czegoś nie wiem, czy nie jestem pewna - pytam innych osób żeby wiedzieć na sto %, ale moja szefowa twierdzi że u niej w dziale trzeba wiedzieć samemu po takim czasie bycia w tej firmie i naprawdę zredukować pytania do minimum. Wczoraj mi mówiła ze dobrze pracuję, chce mi dać umowę a ja mam sobie wybrac czy wolę umowę na 3 miesiace, gdzie gdy sie nie sprawdzę to WYLOT z firmy, czy bycie dalej na zlecenie i wtedy mogę być tak czas nieokreslony. Wybrałam umowę, ale cały czas mam stresa że nie podołam. Nowe obowiązki, mnóstwo nauki, strach dzień w dzień że mogę po 3 miesiącach mieć wylot. Jak nabrać pewności siebie, jak sprawić że nie będę się martwić tym co mnie czeka za 3 miesiące, jakie podejscie mieć do szefowej gdy ona sprawia sprawy jasno? Jest konkretna, to bardzo dobrze, jednak ja się wciąż jej boje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie masz na nic wpływu
jak im nie będziesz pasować do obrazka to i tak stracisz pracę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i wylieć z roboty
co to kogo obchodzi, na twoje miejsce są setki :D cie strasza a ty sie boisz, pracy swojej sie nie lekaj, malo rob a duzo stekaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i wylieć z roboty
jeszcze patrzac po twoim pismie to zes jest jakąs wiesniaczka co sie dostala za biurko, wiec życze ci WYLOTU z firmy na % bez żądnej $ jak sama to określasz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i wylieć z roboty
no to tyle mialem do powiedzenia a teraz jem swoją długooczekiwaną kupkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limfa12
pracując na umowę zlecenie możesz zostać zwolniona z dnia na dzień, więc mimo wszystko umowa o pracę jest lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×